14, Říjen 2022
Novinka: GRACO UniDrum™ –  elektrické velkoobjemové podávací systémy pro tmely, lepidla a další středně a vysoce viskózní materiály
Systém hromadného přečerpávání GRACO UniDrum™ pro 1000 litrové zásobníky je nyní k dispozici s elektrickými čerpadly GRACO E-Flo SP a právě díky této nově vydané kompatibilitě je systém GRACO UniDrum™ jediným velkoobjemovým přečerpávacím systémem, který podporuje iniciativy v oblasti čisté energie.

Systémy čerpání tmelů z velkoobjemových zásobníků a sudů dobře fungují zejména při nástřiku materiálu spodku karoserie a také při nanášení tmelících housenek na karoserie automobilů.

Mnoho továren postupně vyřazuje zařízení na stlačený vzduch v rámci úsilí o snížení nákladů a jejich ekologické stopy. Patří mezi ně automobiloví výrobci a výrobci originálních automobilových dílů a vybavení (OEM), kteří hledají efektivnější způsoby, jak dodávat tmely a materiál na podvozky automobilů pro své montážní linky.

Nový elektrický ovladač systému GRACO UniDrum™ poskytuje integrované řízení průtoku v reálném čase. Toto je poprvé, kdy je taková účinnost dostupná u velkoobjemového podávacího a přečerpávacího systému.

Elektrické motory GRACO UniDrum™ pracují mnohem tišeji než pneumatické motory.

S tišším provozem přichází možnost umístit zdroj blíže k místu, kde jej chcete používat. Čím blíže k pracovišti, tím menší tlak je potřeba k přesnému dávkování materiálu.

Systém GRACO UniDrum™ - přečerpávání materiálů, zásobování zásobníků a sudů s velkými objemy, poháněný elektrickými čerpadly GRACO E-Flo SP.

Podporuje elektrifikaci výrobních závodů a zároveň účinně přečerpává tmely a lepidla ze zásobníků a sudů pro průmyslové a automobilové aplikace.

Čerpadla s vysokým průtokem a tlakem pro tmelící materiályKromě elektrických podávacích systémů UniDrum™ Vám společnost GRACO nabízí také čerpadla s vysokým průtokem, tlakem, pneumatickým pohonem, určeným pro tmelící materiály a materiály nanášené na podvozky automobilů, jako je PVC a LASD. Chcete-li maximalizovat výrobní kapacitu Vašeho závodu, zejména pro lepidla a další materiály s nízkou až střední viskozitou, využijte naší nabídky, a to samostatně nebo jako součást podávacích systémů GRACO UniDrum™ 1000L.

Dlouhá životnost čerpadel GRACO Dura-Flo jsou časem prověřená, a jsou známá svojí osvědčenou kvalitou a výkonem.

Pneumatický motor XL 24000 pro tlakový poměr 47:1
o Modulární provedení pro snadnější údržbu
o Robustní pancíř chrání motor, nerezaví ani
o se nepromáčkne
o Pneumatický motor nejvyšší technologie

Spodní pumpa 1000cc Dura-Flo
o Pro nátěry a nástřiky určené pro těžké mechanické zatížení
o V provedení z nerezové nebo uhlíkové oceli

Nástroje Vaší technické podpory


Získejte bližší informace k elektrickým velkoobjemovým podávacím systémům GRACO UniDrum™ a elektrickým čerpadlům GRACO
E-Flo SP


Prospekt: GRACO E-Flo™

Pro další informace kontaktujte naše specialisty:

Čechy: Petr Gabriel – 720 955 778, petr.gabriel@mediacz.cz
Morava: Tomáš Kocián – 720 526 630, tomas.kocian@mediacz.cz


Team Media CZ je Vám plně k dispozici.