Prodej stříkací techniky GRACO pro VDZ – zastoupení pro ČR a SR

Vývoj, konstrukce a dodávky individuálních řešení

Čerpadla pro přečerpávání barev a ředidel

Stroje pro odstraňování VDZ

Ohřevy barev, míchadla, regulátory

Servis stříkací techniky GRACO a jiných

Půjčovna, dlouhodobé pronájmy

E-shop, náhradní díly, příslušenství

Studie a technické poradenství ve spolupráci s dodavateli barev

 

 

Proč s námi

30 let zkušeností na trhu, nejširší sortiment lakovací techniky, konstrukční a servisní zázemí

Rychlý servisní zásah dle požadavků klienta

7 poboček po celé ČR

Autorizované zastoupení a certifikové vývojové středisko americké firmy GRACO pro ČR, SR, Maďarsko a Rusko

Profesionální a rychlé servisní služby veškeré stříkací a lakovací techniky renomovaných výrobců

Největší šíť půjčoven se stříkací technikou v ČR (aktuálně na více jak 127 místech)

Semináře, školení a individuální programy pro lakýrníky, technology , údržbu a management strategického plánování a nákupu

Garance nejlepší ceny - Našli jste lepší cenu stejného zboží? Napište nám a zažádejte o lepší cenu

Pojištění strojních rizik – Media CZ / Kooperativa - Využijte možnosti mít své výrobní prostředky a zařízení dokonale a výhodně pojištěné

pro více informací klikněte

VÝVOJOVÉ CENTRUM

Jsme hrdí na to, že naší profesionalitu, znalosti, dostatečné konstrukční a projekční zázemí ocenil již v roce 2002 náš největší partner, společnost GRACO. Stali jsme se součástí Graco Design vývojového centra se specializací na dvoukomponentní lakování, tmelení a lepení. Podílíme se na vývoji a předtestování nových systémů. Je to pro Vás další záruka kvality a dobrých výsledků naší společnosti.

FINANČNÍ SLUŽBY

Pro všechny, kteří potřebují pomoct s profinancováním strojů a kompletních technologií máme připraveno řešení. A to jak krátkodobé, pouze na několik málo měsíců, tak středně a dlouhodobé financování. S několika stabilními, silnými partnery a věškerým fullservisem. Neváhejte a začněte pracovat s novým vybavením dřív, něž jste si uměli představit.

Více informací

PŮJČOVNA

Potřebujete posílit výkon vašeho týmu? Hoří vám termín zakázky? Nebo jste se dostali k typu zakázky, kterou běžně neděláte a vyžaduje technické vybavení, které nevlastníte? Źádný problém. My Vám ho půjčíme, přivezeme a zaškolíme obsluhu. Jak budete vyžadovat. Jsme největší půjčovnou strojů se stříkací technikou v ČR. V tuto chvíli pro Vás máme s našimi partnery připraveno více jak 140 strojů, která jsou Vám plně k dispozici.

AKADEMIE

Chcete vzdělávat sebe nebo své zaměstnance? Řešíte neustálý pohyb zaměstnanců na dělnických i technických pozicích? Potřebujete nové pracovníky zapracovat co nejdříve? Využijte naší nabídky možností komplexního vzdělávání pro pozice lakýrník, údržbář, technolog, vedoucí provozu, střední management nákupu, investic či strategického plánování. Jsou Vám k dispozici standardizované moduly školení, vypisované v řádných termínech nebo individuálně zpracovaný program na míru vašim potřebám a cílům. Kontaktujte nás. Rádi Vás navštívíme a zpracujeme koncept vzdělávání i Vaší společnost.