Chcete být součástí moderní dynamické společnosti?
Jsme na trhu již více jak 30 let a stále máme co nabídnout.
Máte chuť a nadšení do práce? Prohlédněte si naše aktuální pracovní nabídky.

Obchodně technický zástupce/kyně pro stříkací techniku - divize Stavebnictví

V rámci divize Stavebnictví se staráme o klienty v oblasti malířských aplikací, sanací ocelových a betonových konstrukcí, polyuretanových tepelných izolací, vodorovného dopravního značení, výškových prací, hydroizolací a injektážních aplikací. Denně komunikujeme se zástupci společností, nákupními odděleními a aplikačními a servisními techniky. Nabízíme výhradně profesionální produkty značky Graco a dalších světových výrobců. Do našeho týmu hledáme zkušeného a spolehlivého obchodního zástupce s citem pro obchod, tahem na branku a smyslem pro pořádek a kolektivní práci. Velkou výhodou jsou znalosti z oblasti stavebnictví nebo návazných průmyslových činností. Pokud Vás tato oblast zajímá, staňte se nedílnou součástí největší české společnosti zabývající se průmyslovou stříkací a lakovací technikou. Čekáme na Vás.

Místo výkonu práce:
• Pobočka Praha
Náplň práce:
• Aktivní péče a obchodní podpora o stávající a nové zákazníky, vyšší podíl práce přímo ve svěřeném regionu
• Proaktivní a samostatný přístup, vyhledávání a navazování nových kontaktů a možností spolupráce
• Aktivní podílení se na strategii rozvoje divize Stavebnictví, schopnost analyzovat potřeby trhu a chování konkurence
• Příprava a realizace prezentačních akcí, technických dnů, funkčních zkoušek a další
• Jednoduchý systém zpracování nabídek a ukládání informací o zákaznících, systematická práce a plnění obchodních plánů
• Průběžné vyřizování objednávek a sledování platební morálky zákazníků
• Úzká komunikace s obchodním týmem s podporou servisních techniků a administrativy
Požadujeme:
• Minimálně SO nebo SŠ vzdělání technického směru
• Příjemné a reprezentativní vystupování, proaktivní přístup, flexibilitu, samostatnost
• Obchodního a týmového ducha, celý obchodní tým táhne za jeden provaz
• Zájem o stavebnictví a oblast povrchových úprav
• Standardní znalost PC a MS office, práci s interním účetním systémem KTK Vás naučíme
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Částečná znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
• Práci na HPP
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Perspektivní a stabilní zaměstnání
• 5 týdnů dovolené, 3 dny SickDays
• Zaškolení a spolupráce s kolegou, postupné předávání zákaznického kmene
• Většinu výrobků a příslušenství máte skladem k dispozici pro možnost osobního vzdělávání a vyzkoušení si
• Prostředí stabilní firmy s mezinárodním rozsahem aktivit
• Zajímavé mzdové podmínky - fixní a motivační složka
• Služební automobil, notebook, mobilní telefon
• Příspěvek na stravování
• Produktová školení našich dodavatelů, interní

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na kontaktní email:
kariera@mediacz.cz

Samostatný konstruktér/ka strojních technologií

Místo práce:
• pobočka Liberec
• Účast na realizaci zajímavých projektů aplikačních linek, robotických pracovišť a jednoúčelových strojů především pro nanášení lepidel, tmelů a laků v automobilovém a strojírenském průmyslu
• Samostatná konstrukční činnost v 3D CAD systému SOLIDWORKS
• Zpracovávání výrobní dokumentace
• Technická podpora při výrobě a montáži
• Správa dokumentace a provádění změn
Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství
• Znalosti a zkušenosti v práci s 2D a 3D CAD, ideálně SOLIDWORKS a AUTOCAD
• Aktivní znalost anglického, eventuelně německého jazyka výhodou
• Konstrukční invenčnost a kreativitu
• Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
• Aktivní přístup k práci a flexibilitu
• Řidičský průkaz skupiny B
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Praxi ve strojírenské konstrukci
• Znalost technologie výroby a standardů v automobilovém průmyslu výhodou
Nabízíme:
• Zajímavou a obsahově různorodou práci s možností podílet se na vývoji systémů pro největší automobilové výrobce, jejich subdodavatele a globální stojírenské firmy
• Možnost realizace vlastních řešení, důvěru a samostatnost
• Zajímavé finanční ohodnocení s doplňkovými benefity
• Práci na moderním přístrojovém a softwarovém vybavení, vývojovou zkušebnu
• Možnost dalšího rozvoje v rámci vzdělávání a školení
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém nebo anglickém jazyce na kontaktní e-mail: kariera@mediacz.cz

Servisní / Montážní technik - technička

• aktuálně pro pobočku Liberec, pro pobočku Frenštát pod Radhoštěm, pro pobočku Praha
• Montáž strojních zařízení
• Opravy a běžný servis dodaných technologií
• Instalace a zprovoznění zařízení u zákazníka
• Komunikace se zákazníkem v rámci záručních a pozáručních oprav
• Technické poradenství, školení obsluhujícího personálu
Požadujeme:
• Odborné vyučení s maturitou nebo SŠ vzdělání technického směru
• Dobrá orientace v technické dokumentaci
• Manuální zručnost
• Aktivní přístup k práci, samostatnost a flexibilitu
• Znalost práce s PC
• Praxe v oboru
• Základy anglického jazyka výhodou
• Odborná způsobilost v elektrotechnice - vyhláška 50/78 Sb. par.6 - výhodou
Nabízíme:
• Mobilní telefon
• Zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na kontaktní e-mail: kariera@mediacz.cz