Jsme vděční za silná místní i mezinárodní partnerství, která nám jsou trvalou inspirací, a proto vám představujeme některé z našich partnerů se kterými spolupracujeme a sdílíme zkušenosti pro vývoj našich společností.

Firma GRACO je naším nejvýznamnějším obchodním partnerem již od roku 1991. Jsme jejím autorizovaným zastoupením pro ČR a východní Evropu a jedním z největších evropských distributorů. Společně a pobočkami na Slovensku a v Maďarsku zajišťujeme dodávky a servis výrobků firmy Graco v rámci celého jejího sortimentu - stříkací a lakovací techniky pro průmysl a stavebníky Graco a Airlessco, dvoukomponentních systémů pro nanášení barev a nátěrových hmot, lepící a tmelící techniky, zařízení pro nástřik polyuretanových pěn a mazacích systémů. Společnost GRACO byla založena v roce 1926. V současnosti je světovou jedničkou v manipulaci s různorodými kapalinami. Vyrábí a prodává prémiové vybavení pro veškeré přečerpávání, lepení, měření, dávkování a stříkání celé řady kapalných a práškových materiálů. Společnost GRACO nadále roste tím, že investuje do nových produktů, a to mnohem vyšší rychlostí než její konkurenti a neustále přenáší své technologie na nové trhy a aplikace. Zároveň rozšiřuje svou globální stopu neustálým sledováním svých klíčových akvizic, zaměstnává přibližně 4 000 lidí na celém světě a poskytuje služby tisícům zákazníků ve více než 100 zemích.
Navštívit webové stránky GRACO

V rámci naší spolupráce jsme do naší nabídky zahrnuli ochranné pracovní pomůcky 3M využívané v provozech lakoven. Společnost 3M, do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností. Produkuje více než 75 000 výrobků – lepidla, brusné materiály, lamináty, produkty pasivní požární ochrany, stomatologické výrobky, elektrické materiály, elektrické obvody a optické filmy. 3M působí ve více než 60 zemích – 29 mezinárodních společností s výrobními podniky a 35 s laboratořemi. Výrobky 3M jsou k dispozici pro nákup prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejců ve více než 200 zemí

ABB je jedním z našich hlavních dodavatelů robotů pro automatické aplikace barev a tmelů pro automobilový, plastikářský i strojírenský průmysl. Společnost ABB (Asea Brown Boveri) je švédsko-švýcarská nadnárodní korporace se sídlem v Västeråsu a Curychu, poskytující technologie pro energetiku a automatizaci. V roce 2010 se umístila na 124. místě v žebříčku časopisu Forbes. ABB je jednou z největších technologických společností a také konglomerát na světě. Zaměstnává více než 124 000 zaměstnanců ve 100 zemích. V České republice společnost působí od roku 1992 a zaměstnává zde téměř 3 000 zaměstnanců.

Společnost KUKA je koncernem s mezinárodní působností v oboru automatizace s obratem ve výši cca 4 miliard eur a přibližně 15 000 zaměstnanci. Sídlem společnosti je německý Augsburg. KUKA je jedním z předních poskytovatelů inteligentních automatizačních řešení na světě a svým zákazníkům nabízí vše z jedné ruky - od robotů až po plně automatizovaná zařízení včetně jejich propojení na trzích jako Automotive, Electronics, Metal & Plastic, Consumer Goods, E-Commerce/Retail a Healthcare.

Společnost B+M je předním dodavatelem plně automatizovaných lakoven a systémů nanášení barev na povrchy s velmi vysokými standardy kvality. Zaměřuje se na speciální kvalitu povrchu, tloušťku nástřiku a vývoj specifických procesů dávkování a aplikace. Aby splnili tyto vysoké standardy kvality, vyvíjí a vyrábí klíčové komponenty vlastními silami např. lakovací roboty, dodávky barev, dávkovací systémy, atomizéry a systémy pro změnu barvy, jakož i hardware a software. Tyto technologie pravidelně aktualizují tak, aby plně vyhovovaly všem nejnovějším požadavkům. Zlepšení je dosaženo díky úzké spolupráci se zákazníky, výrobci barev a dodavateli. Společnost B+M vyvíjí a testuje nové lakovací procesy ve vlastní technické laboratoři. V kombinaci s moderním projektovým řízením může minimalizovat doby projektového cyklu a zajistit optimální spolehlivost plánování.


Jako autorizovaný distributor pro ČR a SR zajišťujeme především dodávky lakovacích pistolí pro automobilový průmysl a autoservisy. Společnost ANEST IWATA CORPORATION je japonský výrobce vzduchových kompresorů, stříkacích zařízení a systémů, vakuových čerpadel a zařízení pro aplikaci kapalin. Společnost také vyrábí lakovací roboty vyvinuté ve spolupráci s Mitsubishi Heavy Industry.


Od roku 2015 jsme ve spolupráci s firmou FANUC začali využívat jejich roboty nejen pro aplikaci tmelů a lepidel, ale i pro lakování plastů a automobilových karoserií. Společnost FANUC je japonská skupina společností, které poskytují produkty a služby pro automatizaci, jako je robotika a bezdrátové systémy počítačového numerického řízení.

 

 

Společnost ORAPI GROUP byla založena v roce 1968 a od té doby se vydala na pozoruhodnou průmyslovou cestu. Čtyři výzkumná a vývojová centra a sedm výrobních závodů po celém světě firmě umožňuje zůstat v čele průmyslového pokroku a zajistit, aby zákazníci vždy těžili z nejnovějších technologických objevů. V průběhu let se skupina Orapi rozrostla v souladu se svými zákazníky a věnovala se poskytování nejvyšší úrovně služeb a kvality. Po akvizici značky GRAMOS v roce 2007 se Orapi Applied Ltd. stala klíčovým hráčem v tržním sektoru procesů v lakovnách – nabízí celou řadu specializovaných chemických řešení a produktů zejména pro kontrolu prachu.

Společnost NORDSON CORPORATION navrhuje, vyrábí a prodává diferencované produkty používané pro dávkování lepidel, nátěrů, tmelů, biomateriálů a dalších materiálů pro hospodaření s tekutinami - s UV vytvrzováním a plazmovou povrchovou úpravu. Své produkty podporuje odbornými znalostmi aplikací a přímými odborníky na globální prodej a servis. NORDSON obsluhuje řadu spotřebitelských netrvanlivých, trvanlivých a technologických koncových trhů, včetně obalů, netkaných textilií, elektroniky, medicíny, spotřebičů, energetiky, dopravy, stavebnictví a obecné montáže a konečné úpravy produktů. Společnost byla založena v roce 1954 a se sídlem ve Westlake, Ohio, USA, má provozy a podpůrné kanceláře ve více než 35 zemích.

Společnost CARLISLE byla založena roku 1917. Dodnes s chutí překonává obchodní výzvy a přizpůsobuje se neustále se měnícímu prostředí. Operační systém COS je obchodní strategií k dosažení trvalých výjimečných výsledků. Produkty této společnosti zahrnují například vysoce výkonné hydroizolační produkty, produkty na ochranu proti vlhkosti, tmely/primery a lemovací systémy, střešní nátěry, tmely, stříkané polyuretanové pěny, nátěrové systémy pro širokou škálu tepelné ochranné aplikace a další prémiové polyuretanové produkty, bloková pěnová polystyrenová izolace, technické produkty pro aplikace HVAC a také vysoce prémiové produkty pro různé průmyslové a povrchové aplikace, tento segment prodává své produkty především pod Carlisle Coatings & Waterproofing, Blueskin, Henry Company, Carlisle WIP Products, Carlisle Spray Foam Insulation, Carlisle Polyurethane Systems, Carlisle TyrFil, Insulfoam, Carlisle Roof Foam and Coatings, Gripnail, Hardcast a Dynair.Značka RANSBURG společnosti Carlisle Fluid Technologies je světovým lídrem v navrhování a výrobě ručních a automatických elektrostatických dokončovacích zařízení.Společnost BINKS vyrábí nízkotlaké a vysokotlaké ruční a automatické stříkací pistole, příslušenství, airless a vzduchem podporované airless stříkací soupravy používané v mnoha průmyslových odvětvích.

Kontakt

Ruprechtická 95
460 01 Liberec 1 - Staré Město

IČO: 00671487
DIČ: CZ00671487

Tel: +420 482 751 579, +420 482 751 667

E-mail: media@mediacz.cz