Kompletní sortiment vysokotlakých airless elektrických stříkacích zařízení, které dnes patří k základnímu vybavení profesionálních malířských a stavebních firem.  Technickým řešením a výbavou patří k tomu nejlepšímu, co celosvětový trh nabízí.

GX s elektrickým pohonem

Kompaktní vysokotlaké stříkací zařízení profesionálních parametrů ve vynikající cenové hladině určené pro menší malířské práce a opravy především v interiérech. První volba pro všechny kteří se chtějí seznámit s vysokotlakou technikou.

ST MAX II s elektrickým pohonem

Základní řada stříkacích zařízení GRACO ST MAX II s elektrickým pohonem pro veškeré vnitřní malířské a lakýrnické práce, zpracování vodouředitelných malířských barev, ale i široké škály rozpouštědlových nitro či syntetických emailů, mořidel aj. Zařízení ideální pro práce menších až středních rozsahů při použití jedné pistole a možnosti použití delších hadic.

FinishPRO s elektrickým pohonem

Elektrické stříkací zařízení pro airless aplikace s přídavným vzduchem se zabudovaným kompresorem. Zařízení FinishPro umožňuje provádět vysoce kvalitní dokončovací práce s vysokou produktivitou. Zařízení FinishPro 290 se dokonale hodí pro profesionální dokončovací práce a modely FinishPro 390/395 zvládnou i ty nejnáročnější materiály.

Ultra MAX II s elektrickým pohonem

Stříkací zařízení s elektrickým pohonem 230V pro nástřiky vnitřních prostor, fasád, střech, mostů a konstrukcí pro aplikace středního a větších rozsahů. Možnost napojení dlouhých hadic i dvou pistolí. Výkonné stroje, které již v základní výbavě obsahují vše pro maximálně komfortní práci s řadou speciálních funkcí, které u většiny jiných výrobců nenajdeme ani v příplatkové výbavě.

Mark V, VII, X s elektrickým pohonem

MARK V PREMIUM nebo PLATINUM

Elektrické stříkací zařízení určené pro zpracování i velmi hustých barev a některých vysokosušinových materiálů, pro práce velkých rozsahů. Možnost napojení dvou pistolí a dlouhých hadic.

MARK X PROCONNECT

nejvýkonnější elektrické stříkací zařízení určené pro zpracování stěrky, bitumenů, protipožárů a vybraných vysokosušinových materiálů, pro práce velkých rozsahů. Možnost napojení až tří pistolí a dlouhých hadic.Výkon téměř 10 litrů/ min., kompaktní stavba, pohon 240 V činí z tohoto zařízení absolutní špičku, která nemá srovnatelnou konkurenci ( jedině ve strojích podstatně větších a s elektrickým pohonem 400 V nebo hybridním benzínovým).

DUTYMAX EH s elektrickým pohonem


Výkonné vysokotlaké stříkací zařízení s elektricko-hydraulickým pohonem vhodné pro zpracování většiny rozpouštědlových i vodouředitelných barev, protipožárů, stěrek. Je vhodné pro střední a větší zakázky, produktivní barvové nástřiky pravidelně větších rozsahů s možností napojení až 90m hadic nebo rozbočení až na 2 pistole. , pro zpracování hustých nátěrových

E-XTREME s elektrickým pohonem

Jedinečný model vysokotlakého pístového stříkacího zařízení na bázi čerpadel Graco XTreme, nově s elektrickým pohonem vhodný pro použití v Ex prostředí, vysokého výkonu pro těžké antikorozní aplikace a práce středních až velkých rozsahů.