Nejširší sortiment na trhu - většina strojů skladem ihned k dodání - servisní střediska po celé republice - akční nabídky v průběhu celého roku!
Vybírejte optimální řešení podle typu nástřiků - pro interiérové malby, stříkané střerky, fasády, střechy, izolace a bitumeny, antikorozní ochranu, polyuretanové pěny a ochranné polyurea a epoxidové membrány.
Podle výkonů vybírejte stroje pro občasný, denní a intenzivní provoz, do standardních nebo těžkých podmínek.
Nejčastěji žádaný je pohon elektrický, v sortimentu jsou samozřejmě ale i pneumatické, elektrohydraulické a benzínové stroje.
Pokud si zde nevyberete sami, rádi Vám s výběrem pomohou naši pracovníci.

Nová generace vysokotlakých aku stříkacích zařízení je ideálním doplňkem a standardní výbavou všech firem, které používají vysokotlaká zařízení. Svým výkonem a provedením je vhodné i pro práce v exteriérech mimo dosah elektřiny nebo všude tam, kde je potřeba zpracovat jen malá objemová množství nebo je nutná častá změna odstínu.

Přenosná nízkotlaká turbínová zařízení s inovativní technologií pistolí EDGE™ II  Technologie nízkotlakých turbínových zařízení s maximální možností regulace všech parametrů. Stříkací zařízení Graco HVLP jsou nyní k dispozici v několika různých provedeních – Standard, ProContractor a ProComp. 

Kompletní sortiment vysokotlakých airless elektrických stříkacích zařízení, které dnes patří k základnímu vybavení profesionálních malířských a stavebních firem. Technickým řešením a výbavou patří k tomu nejlepšímu, co celosvětový trh nabízí.

Ucelená nabídka výkonných vysokotlakých stříkacích zařízení s nezavislým benzínovým pohonem vhodné pro produktivní práce na ocelových a betonových konstrukcích. Z pohledu převodového mechanismu zde naleznete stroje s pevným kolovým, nebo hydraulickým pohonem.

Ucelená skupina zařízení pro zpracování stěrkových a zrnitých materiálů až do velikosti zrna 4,5mm. Vhodné pro interiérové dekorativní plněné materiály, kapénkové strukturní nástřiky a zpracování vybraných fasádních lepidel a omítkovin.

Ucelená skupina vysokotlakých mycích strojů G FORCE s nezávislým benzínovým pohonem v několika výkonových variantách a širokou paletou příslušenství. Výkonné stroje 160 - 280 bar pro produktivní předúpravu fasád, střech, protihlukových zdí a podobných povrchů.