10, Říjen 2022
Informace: Mezinárodní strojní veletrh Brno 2022 – napsali o nás – MSV: Chytře na povrchy

Redakce MM Průmyslového spektra navštívila v rámci letošního MSV též zajímavou prezentaci společnosti Media CZ. Ta je již více než 30 let největším dodavatelem aplikačních technologií pro mokré lakování a lepení.
„Kromě standardního sortimentu lakovacích strojů Graco pro těžkou antikorozi a všeobecné strojírenství měla odborná veřejnost možnost si prohlédnout nejnovější modely barvových dvoukomponentních dávkovacích a směšovacích jednotek pro ruční i automatizovaná řešení,“ říká Jiří Gerlich, obchodní ředitel společnosti a dodává: „Novinkou byla prezentace nové generace průmyslových rotačních lakovacích zvonků včetně elektrostatických pro velkosériové lakování ocelových svařenců a větších dílů.“

Velký zájem podle slov Jiřího Gerlicha vzbudila rozšířená řada dávkovacích čerpadel s elektrickým pohonem pro cirkulační rozvody barev a procesních kapalin. V oblasti dávkování tmelů a lepidel jsou k dispozici ucelená modulární řešení ve variantách s pneumatickým i elektrickým pohonem, vyhřívanými zónami a novou skupinou dávkovacích ventilů Graco IQ. Nosnými tématy byly především automatizované a robotizované lakování a energetické úspory lakovacích uzlů ve výrobě.

Zdroj: https://www.mmspektrum.com/clanek/msv-chytre-na-povrchy
Team Media CZ je Vám plně k dispozici.