7, Únor 2024
Novinka: GRACO RoadLazer HPS – výkonné systémy pro vodorovné dopravní značení
Představujeme Vám novinku GRACO RoadLazer HPS, hydraulicky poháněné čerpací systémy, které poskytují potřebný výkon pro největší modulární značkovací dopravní systém, který je určený pro aplikace z užitkových vozů, dodávek a valníků.

GRACO RoadLazer HPS je poháněn hydraulickým systémem pro extrémně vysoké zatížení. Tato v praxi osvědčená konstrukce má ultra rychlé přepínání, které eliminuje zasekávání a kolísání šířky značené čáry – výsledkem jsou kvalitní ostré linie čar

RoadLazer HPS vychází z technologie legendárních čerpadel Dura-Flo XL, která jsou navržena tak, aby vydržela i ty nejnáročnější aplikace a materiály. Tato vysokotlaká čerpadla jsou nyní k dispozici s výkonem 51 l/min. a 68 l/min. a také ve dvou konfiguracích povrchového provedení Severe Duty pro dlouhou životnost nebo MaxLife pro extrémně dlouhou životnost.

RoadLazer HPS nastavuje nový standard v oblasti čerpadel pro nákladní automobily s dlouhým značením, která poskytují vysoký výkon a extrémně dlouhou životnost s neuvěřitelně dlouhým zdvihem 286 mm a možností výběru povrchové úpravy, čerpadlo Dura-Flo XL překoná jakékoli konkurenční čerpadlo na současném trhu.

Získejte při vodorovném dopravním značení možnost aplikovat ještě širší čáry více pistolemi s maximální rychlostí, to Vám umožní označit více kilometrů komunikací za jeden jediný den!

Kontaktujte naše specialisty pro podrobné technické a cenové informace, slevy:

Čechy: Milan Pimpl – 702 131 988, milan.pimpl@mediacz.cz
Morava: Jan Sadílek – 723 805 003, jan.sadilek@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.