1, Leden 2024
Novoroční informace: značky, které vlastní společnost GRACO
Úspěch společnosti GRACO se zakládá na pevném závazku dosáhnout technické dokonalosti, vyrábět produkty světové třídy a poskytovat skvělý zákaznický servis.

Za tímto účelem společnost GRACO úzce spolupracuje se specializovanými distributory a nabízí produkty, které stanovují vysoké standardy kvality v rozsáhlé řadě aplikací pro manipulaci s kapalinami: průmyslové povrchové úpravy a cirkulace barvy, maziva, tmely a lepidla, sanitární zpracování a zařízení pro průmyslové nátěry.

Průběžné investice společnosti GRACO v oblasti manipulace s kapalinami jsou zárukou dalších inovativních řešení pro náročný celosvětový trh. Sídlo společnosti GRACO je v Minneapolisu ve státě Minnesota a zaměstnává přibližně 4000 lidí po celém světě.
Společnost GRACO vlastní portfolio značek, které podporují jeho růstové strategie a investování do nových inovativních produktů.

Zahrnuje cílení na nové trhy a aplikace, provádí strategické akvizice a klíčové goegrafické expanze.

Seznamte se značkami společnosti GRACO:

Nabízí různé typy stříkacích zařízení určených pro obytné a komerční práce, zařízení pro vodorovné a dopravní značení, stříkací zařízení pro textury a nabízí velkou řadu příslušenství.

Navštívit webové stránky AIRLESSCO

Vysoce kvalitní příslušenství pro stříkací zařízení pro každého, od domácích kutilů až po profesionální malíře. Portfolio produktů ASM zahrnuje příslušenství pro barvy, textury i tlakové myčky.

Navštívit webové stránky ASM

RentalPro nabízí kompletní řadu stříkacích zařízení navržených k pronájmu. Řady tlakových myček a airless stříkacích zařízení barev a textur.

Navštívit webové stránky RP RentalPro

Smith vyrábí a prodává frézovací a brusná zařízení pro přípravu vnitřních i vnějších povrchů pro stavbu silnic, údržbu silnic a aplikace betonových podlah.

Navštívit webové stránky Smith

Profesionální autolakovny často volí stříkací pistole Sharpe RAZOR pro prvotřídní výkon a pistole GRACO Finex pro dokonalé provedení.

Navštívit webové stránky Sharpe

Široká řada produktů a řešení určených pro práškové lakování. Zahrnuje automatické kabinové systémy, ruční zařízení, pistole a systémová centra pro správu prášku a násypky.

Navštívit webové stránky Gema

Ventily, armatury, příslušenství, reaktory, tlakové nádoby a čerpací systémy pro vysokotlaké aplikace v průmyslových odvětvích, jako je ropný a plynárenský průmysl, chemický a petrochemický průmysl.

Navštívit webové stránky High Pressure Equipment

Přední výrobce inovativních ekologických produktů. Již více než 35 let se zabývá čerpacími systémy, skladováním odpadních produktů a čističkami vzduchu.

Navštívit webové stránky QED

Společnost White Knight se specializuje na produkty a řešení pro manipulaci s kapalinami, které slouží řadě úzkých průmyslových odvětví, jako je výroba polovodičů, výroba solárních článků a displejů, LED diod a elektroniky.

Navštívit webové stránky White Knight

Průlom v technologii elektromotorů ETM přináší bezkonkurenční točivý moment a vysoký výkon v kompaktním a efektivním balení. Elektrifikuje systémy a mění celá průmyslová odvětví.

Navštívit webové stránky ETM - Electrifying Torque

Vždy když si vyberete produkty společnosti GRACO a zároveň vyhledáte jejího největšího distributora v České republice - společnost Media CZ s,r.o., tak nepochybně budete investovat do velice kvalitních produktů vyrobených tak, aby Vám vydržely roky spolehlivé služby.

Spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom lépe porozuměli tomu, jak nasazujete naše produkty v terénu a poté využijeme Vaše zkušenosti ke zlepšení výkonu a životnosti.

Naším cílem je každý den překonat Vaše očekávání kvality, pokud jde o životnost, spolehlivost a mimořádný výkon zařízení.

Team Media CZ je Vám plně k dispozici