18, Leden 2022
INFORMACE: Technika pro lepení a tmelení
Téměř každý sestavovaný produkt vyžaduje v určité fázi své výroby proces spojení. Společnost GRACO nabízí ruční a automatizované technologie pro jednosložkové a vícesložkové materiály pro lepení a tmelení pro rozsáhlou řadu produktů a aplikací.

Naší specialitou je přečerpávání, měření, směšování, řízení, dávkování a aplikování rozsáhlé řady materiálů. Od řídkých, snadno čerpatelných kapalin s nízkou viskozitou až po husté kapaliny s vysokou viskozitou, což jsou těžko čerpatelné materiály nebo přesnou kombinaci obou.

Společnost GRACO poskytuje kompletní řadu čerpacích, dávkovacích a měřicích zařízení pro tmely a lepidla do výrobních technologií. Máme pro vás všechna řešení – od složitých vícesložkových lepících materiálů až po materiály jednosložkové.

Měřící, míchací a dávkovací systémy pro jednosložkové materiály

Řízení průtoků od společnosti GRACO zajišťuje přesný a nepřetržitý tok jednosložkových tmelů nebo lepidel v automobilových a průmyslových aplikacích. Pokročilá technologie poskytuje dokonalou kontrolu což vede k hladkým, konzistentním vzorům nanášených bodů, housenek a rozstřiků.

Při zlepšování kvality výrobků také minimalizujete spotřebu materiálu, vyhnete se opravám a zvýšíte provozní efektivitu.

Zlepšete efektivitu procesů: programování a ukládání parametrů a schopnost zpracovávat více dávkovacích aplikací z jednoho řídicího systému poskytuje výrobním jednotkám flexibilitu při zajištění opakovatelného dávkování se zárukou kvality a lepší efektivity.

Bezkonkurenční přesnost: řídicí technologie společnosti GRACO eliminují omyly a pomohou vám zvolit správný objem na první pokus. Díky přesnosti +/-1 % a možnostem analýzy dat mohou zařízení pro regulaci průtoku a tlaku lepidla od společnosti GRACO výrazně zlepšit možnosti monitorování a řízení procesů.

Prediktivní a preventivní údržba: regulátory tlaku a průtoku od společnosti GRACO využívají pokročilou technologii s autodiagnostickými funkcemi, které umožňují prediktivní a preventivní strategie údržby pro zlepšení provozuschopnosti procesů.

Více v eshopu

Měřící, míchací a dávkovací systémy pro dvojsložkové materiály

Společnost GRACO nabízí kompletní řadu dávkovacích a směšovacích zařízení pro průmyslové aplikace, která zahrnují dvousložková kompozitní tmely a lepidla.

Pokročilé dávkovací technologie navržené podle nejvyšších standardů, poskytují přesné dávkování v daném poměru pro tmely se střední až vysokou viskozitou a adhezivní materiály, včetně akrylátů, epoxidů, elastomerů, polysulfidů, silikonů, uretanů a dalších.

Měřicí, směšovací a dávkovací systémy GRACO jsou navrženy tak, aby konzistentně poskytovaly přesné poměry a objemy. Hodnoty průtoku a tlaku materiálu jsou udržovány tak, aby bylo zajištěno konzistentní dávkování, které vede k menšímu množství odpadu z materiálu a zároveň pomáhá snižovat počet zmetků a nákladných scénářů spojených s přepracováním. Naše řešení přesně zpracovávají i různé objemy materiálu s různými požadavky na teplotu.

Více v e-shopu

Automatické dávkování tmelů a lepidel

Automatizované systémy dávkování tmelů a lepidel společnosti GRACO poskytují přesnost a jemnost potřebnou pro dnešní procesy výroby a montáže drobných elektronických součástí.

Osvědčené technologie automatického dávkování společnosti GRACO poskytují bezkonkurenční spolehlivost a odolnost, ať už se jedná o lepení, tmelení, zalévání nebo zapouzdřování. Flexibilní konstrukce a velikosti zařízení se snadno přizpůsobují změnám materiálů a součástí, aby se nakonec zjednodušily Vaše procesy a zvýšila Vaše produktivita.

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní nahrazují pokročilé technologie společnosti GRACO dohady v jistotu, že zvolíte vždy správný objem, vzor i poměr dávkování 2K materiálů, a to při každé práci.

Jednoduché nastavení a provoz nabízí jednodušší použití pro neodborné uživatele, takže si můžete být jisti konzistencí a kvalitou svého výsledného produktu.


Více v e-shopu

Dávkovací a aplikační ventily

Společnost GRACO nabízí širokou řadu přesných dávkovacích a aplikačních ventilů navržených tak, aby zajišťovaly přesné a opakovatelné dávkování kuliček/housenek tmelů a lepidel.

Aplikátory a dávkovací ventily GRACO jsou navrženy tak, aby zvyšovaly a maximalizovaly efektivitu výroby a především byly chytrou investicí do budoucnosti Vašeho podnikání.

Díky osvědčené technologii si můžete být jisti, že Vaše investice zlepší Vaši výrobní produktivitu.

Více v e-shopu

Podávací systémy a čerpadla pro tmely a lepidla

Podávací systémy a čerpadla společnosti GRACO spolehlivě přivádějí tmely a lepidla z rozsáhlé řady nádob.

Podávací systémy a čerpadla spolehlivě přečerpávají viskózní materiály při okolní teplotě a mohou také zajistit přípravu teplé a horké taveniny materiálu.

Systémy a čerpadla společnosti GRACO, které jsou navrženy s pokročilými technologiemi čerpadel a motorů, pomáhají maximalizovat výrobní kapacitu Vašeho výrobního závodu a jsou navrženy tak, aby je bylo možné integrovat do všech výrobních linek.

Více v e-shopuPříslušenství pro tmelení a lepení

Společnost GRACO nabízí široký výběr součástí a příslušenství, jako jsou průtokoměry, regulátory tlaku kapaliny a regulátory různých typů aplikátorů rozstřiku, které udržují Váš systém v provozu a produktivnější.

Zároveň Vám umožní odměřit správné množství lepidla nebo tmelu přesně tam, kde jej chcete a potřebujete mít.

Více v e-shopu

Nástroje Vaší technické podpory

Získejte bližší informace: Technika pro lepení a tmelení

Více v e-shopu

Pro další informace kontaktujte naše specialisty:

Ing. Jaroslav Novák – 602 439 298, jaroslav.novak@mediacz.cz
Pavel Tvrzník – 602 537 786, media@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.