8, Únor 2022
Novinka: GRACO Voltex – nový dynamický směšovací ventil pro dvojsložkové materiály

Dynamicky směšovací ventil GRACO Voltex

Novinka firmy GRACO DYNAMICKY SMĚŠOVACÍ VENTIL VOLTEX je jednotka s rotačním mixérem, umožňující konzistentní promíchání a výtok materiálů potřebujících při směšování zvýšenou energii, které nejdou promíchat pouze statickým mixérem. Blok je vybaven přesnými a spolehlivými prvky GRACO, které zajišťují přesnost a kvalitu smíchání společně s minimálními nároky na údržbu a opravy. Výborně doplňuje široký sortiment dávkovacích a směšovacích zařízení GRACO pro vysokovizkózní materiály, ale je vhodná i k doplnění do zařízení jiných výrobců.

Sada 2K Power Shut-Off Kit

Sada 2K Power Shut-Off Kit pro dynamické směšovací ventily GRACO Voltex zajistí čisté dávkování i uzavření, aby eliminovala vytékání zbytkového materiálu, kapání i namáhavý úklid.
Jednorázový ventil s tryskou je možné vyměnit během několika minut čímž minimalizuje odstávky nezbytné pro provedení údržby a čištění. Ventil s tryskou je vybaven standardizovanou spojkou typu Luer pro připojení jehly různé velikosti.

Integrovaná prodleva dávkování

Integrace měřicího systému a ventilu GRACO Voltex zaručí, že dávkování nebude spuštěno dříve, než rychlost ventilu nedosáhne nastavené hodnoty otáček za minutu.

Snadná integrace s GRACO EFR & HFR

Ovládací prvky jsou plně integrované do měřicích systémů GRACO, aby byla zajištěna plynulá funkčnost.
Díky této integraci do softwaru GRACO EFR & HFR jsou k dispozici i další funkce, jako např. připojení zásobníků s interními senzory hladiny, automatickou recirkulací a plněním.

Nástroje Vaší technické podpory

Získejte bližší informace: GRACO VOLTEX - nový dynamický směšovací ventil pro dvojsložkové materiály

Více v Eshopu

Pro další informace kontaktujte naše specialisty:

Ing. Jaroslav Novák – 602 439 298, jaroslav.novak@mediacz.cz
Pavel Tvrzník – 602 537 786, media@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.