11, Leden 2021
INFORMACE: Roušky a respirátory jedny z nejlepších produktů na trhu
Do naší nabídky ochranných respirátorů a roušek jsme pro Vás vybrali v současnosti jedny z nejlepších produktů. Jsou nejen úspěšně testované na účinnost proti viru způsobujícímu COVID-19, ale současně mají vynikající dýchací prodyšnost.
Široký výběr elegantních barevných vzorů, výroba v ČR a individuální kusové balení respirátorů poskytují navíc doplňkovou záruku kvality a dodržení prezentovaných parametrů. Certifikáty na respirátory i roušky umožňují používat tyto prostředky i jako zdravotnický prostředek v nemocnicích a sociálních zařízeních jako zdravotnické masky třídy IIR.Filtrace založená na třívrstvém materiálu s unikátní nano membránou se stejnoměrně rozmístěnými mikro otvory zajišťuje účinnost 99,9 % u částic do 3 mikronů a 98,6 % u částic velikosti virů 0,12 mikronů (virus SARS-CoV2 je 0,125 mikronů), vynikající prodyšnost při nádechu i výdechu a také nezávislost účinnosti na elektrostatickém náboji ve filtrační vrstvě, která je slabinou některých jiných nanotechnologií. Vrchní vrstva vytváří navíc zajímavý design a spodní vrstva zajišťuje příjemný povrch ve styku s obličejem. Přestože jsou respirátory i roušky deklarované jako jednorázový prostředek, je možné je používat mnohem delší dobu než klasické jednorázové prostředky, a navíc při správné dezinfekci lihovým prostředkem nebo UV zářením je možné je využít několikrát.

Respirátory Respimax vlastní mix
Plastové Spony k rouškám a respirátorům

 

 

Pokud Vám vyhovuje lépe uchycení respirátoru nebo roušky kolem hlavy, můžete je doplnit plastovou sponou, která je také v naší nabídce. Nabízené vzory budeme obměňovat a doplňovat.
Dopřejte i svým dětem maximálního komfortu v případech nutnosti používání dýchacích ochranných pomůcek. Tyto dětské respirátory dokázaly propojit protichůdné požadavky na jemnost filtrace a nízkou prodyšnost! Pro děti máme 4 motivy srdíčka, motýlky maskáčové pro kluky :-) a crazy (tak trochu bláznivé).

V nabídce máme i dětskou velikost respirátorů a po dokončení certifikace přibydou i respirátory s třídou FFP3.

Respirátor RESPIMAX mix vlastní dětská velikost
Pro nejlepší cenu jsme se rozhodli Vám nabídnout u respirátorů varianty s objednáním 1,10,25 a 50 kusů, hygienické balení je vždy individuálně po 1 ks. U roušek je volba po 20 a 50 ks v kartonu.

 

Věříme, že kvalita ochrany a zajímavý design Vám s našimi respirátory a rouškami alespoň trochu ulehčí život v této nesnadné době. Vaše objednávky se snažíme vyexpedovat ještě v den objednání.

 

 

Koupit roušky a respirátory