6, Leden 2020
NOVINKA: Nový revoluční systém kontroly hloubky odstraňování VDZ

Zažijte snadné a přesné ovládání hloubky pro odstranění vodorovného dopravního značení se zařízením Graco GrindLazer

Revoluční nový systém kontroly hloubky umožňuje dokončit každou práci rychle s bezkonkurenční přesností a nepřetržitým ovládáním hloubky odstraňování vodorovného dopravního značení, parkovacích čar nebo dokonalé vyhlazení chodníků jednoduchým stisknutím tlačítka.

Tato funkce je nyní k dispozici na zařízeních Graco GrindLazer Pro RC813 G DCS, GrindLazer HP DC1013 G DCS a GrindLazer HP DC1021 G DCS.

GrindLazer Pro RC813 G DCS

GrindLazer HP DC1013 G DCS

GrindLazer HP DC1021 DCSVlastnosti a výhody
• Dokonalá kontrola a flexibilita použití: pracovníci se zařízením si mohou nastavit „nulový bod“ tak, aby odpovídal sestavě řezacího ústrojí a snadno zobrazil „aktivní hloubku řezu“ na displeji DCS během provozu jednotky.
• Konzistentní, přesná hloubka řezu: odhadování a zdlouhavé ruční nastavení jsou eliminovány schopností rychle nastavit hloubku řezu s vysokou přesností.
• Prodloužená životnost bubnu: snadná nastavitelnost s neustále se měnícím terénem eliminuje poškození způsobené padajícími bubny.
• Úplné ovládání obsluhy: vzdálený okamžitý spínač umožňuje operátorům nastavit hloubku řezu při současném udržení obou rukou na zařízení Graco GrindLazer což má za následek bezpečnější provoz a snížení únavy uživatele.
• Pracuje na jakémkoli pracovišti: robustní lineární motor obstojí v náročných prostředích.
• Elektrický startovací systém: výhodou je snadné spuštění za každého počasí.