10, Únor 2020
NOVINKA: Nová kompaktní pistole Graco Contractor PC Compact

Malý rozměr, velký výkon !

Rodina PC stříkacích pistolí Contractor ™ má nyní nového člena.

Nová kompaktní pistole Contractor PC Compact je ještě menší a lehčí než úspěšná PC pistole Contractor (uvedená na trh minulý rok), aniž by došlo ke snížení výkonu.

Nová kompaktní pistole Contractor PC Compact

Spolu s malými rozměry a nízkou hmotností poskytuje ergonomický design této nové pistole revoluční zážitek ze stříkání, protože je velmi snadno ovladatelná. Pistole se nejen dokonale hodí do ruky, ale také pomáhá zkrátit prostoje díky rychlé přestavbě pistole.

Velmi tenká hadice BlueMax ™ II 1/8 ” x 1,4m (číslo dílu: 25C828) umožňuje pracovníkům snadno stříkat malé rohy a velmi těžko přístupná místa.

Navíc, stříkací pistole Contractor PC Compact přichází s novým, menším filtrem (čísla dílů: 19Y355 – 60 mesh, 19Y356 – 100 mesh).

Vlastnosti a výhody
• Komfort: je to jedna z nejlehčích stříkacích pistolí ve své třídě a má až o 50% lehčí spouštěcí tahovou sílu ve srovnání se současnými pistolemi. To znamená, že pracovníci mohou dokončit svou práci rychleji s menší únavou.

• Flexibilita: díky velmi tenké bičové hadici BlueMax ™ II zlepšují pracovníci svoji flexibilitu a kontrolu své práce s touto stříkací pistolí.

• Rychlost: snadná výměna bez potřeby sady nástrojů díky exkluzivní náhradní kazetě ProConnect.