11, Říjen 2021
NOVINKA: Nová řada elektrických a pneumatických čerpadel GRACO SANISPRAY 2.0 pro potravinářský, kosmetický a farmaceutický průmysl
Představujeme Vám nové a inovované sanitační zařízení. Modelová řada GRACO SaniForce 2.0 je založena na zpětné vazbě výzkumu a trhu. Rozšířili jsme sortiment vzduchem a elektricky ovládaných dvoumembránových čerpadel. Nová modelová řada čerpadel čerpajících ze sudů a zásobníků byla inovována a je nyní doplněna. Vylepšená konstrukční řešení nyní mimořádně efektivně zlepšují čistotu, bezpečnost a jednoduchost použití.

Kompletní řada dvoumembránových modelů GRACO SaniForce 2.0 je kompatibilní s požadavky zákazníků na rychlou demontáž pro snadné čištění a dezinfekci. K dispozici je ve vzduchem i elektricky ovládaných verzích. Elektricky ovládaná řada byla značně rozšířena a má nyní nižší spotřebu energie, stejně jako menší závislost na stlačeném vzduchu. Zároveň však nabízí stejné výhody jako vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla.

Do přečerpávacích systémů pro sudy a velkoobjemové zásobníky byl přidán plně automatizovaný řídicí systém, který nyní zlepšuje jejich použitelnost, protože umožňuje operátorům snadněji provádět více úkolů konzistentnějším způsobem. Hermetickým utěsněním produktů při čerpání je vyloučena jakákoliv vnější kontaminace.

Doplněním řady GRACO SaniForce 2.0 o nové modely může společnost GRACO nyní nabídnout řešení přečerpávání produktů pro téměř jakoukoliv aplikaci v potravinářském a nápojovém průmyslu, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu, mlékárenství, masném a drůbežářském průmyslu.

Membránová čerpadla ve vzduchovém a elektrickém provedení jsou zařazena do třídy pro potravinářství. Jsou konstruovaná pro rychle a vysoce dezinfikovatelné použití. Navíc určená pro čerpání i výjimečně velkých částic (až 9,7 cm), a to s certifikací 3A a také jsou všechna vyrobena ve farmaceutické kvalitě.

GRACO SANIFORCE 2.0 - PÍSTOVÁ ČERPADLA

• Každá kapka se počítá! Maximalizujte přečerpávání jakékoliv přísady z původní nádoby do plnicích zařízení a směšovacích nádob s výkonným pístovým čerpadlem GRACO SaniForce 2.0.
• Každá velikost čerpadla dosahuje až 99% míry vyprázdnění bez poškození, zahřívání nebo kontaminace vašich přísad.
• Snižuje tak plýtvání s nimi, dobu přečerpávání a zabraňuje případnému zranění Vašeho pracovníka.
• Mezi běžné materiály patří tekuté a polotekuté roztoky, rajčatový protlak, arašídové máslo, karamel a ovocný sirup.

 

Více v eshopu

GRACO SANIFORCE 2.0 - DVOUMEMBRÁNOVÁ ČERPADLA

• Vzduchem a elektricky ovládaná dvoumembránová čerpadla jsou navržena tak, aby čerpala rozsáhlou řadu potravin, včetně koncentrovaných ovocných šťáv, omáček, past, škrobů, vína, potravinářského oleje, džemů a želé.
• Naše flexibilní membránová čerpadla pro potravinářský průmysl jsou ideální pro aplikace vyžadující vysoké průtoky a pro materiály s velkými částicemi jsou navržena tak, aby zvládla obsah pevných složek až do velikosti 9,7 cm bez drcení nebo poškození materiálu.
• Kromě toho jsou zkonstruované pro náročné a nepřetržité používání s funkcemi velmi rychlé demontáže, díky nimž se čerpadla snadno čistí.

Více v eshopu

 

GRACO SANIFORCE 2.0 - ELEKTRICKÁ SUDOVÁ ČERPADLA

• Sudová čerpadla SaniForce usnadňují přenos kapalin s nízkou, střední či vysokou viskozitou ze sudů.
• Sudová čerpadla Graco se snadno čistí, což snižuje prodlevy ve výrobě při výměně produktů.
• Hygienická konstrukce čerpadla je ideální pro většinu potravin, nápojů včetně jedlého oleje, džusů, koncentrátů, léčiv, kosmetických výrobků a taktéž pro přečerpávání kapalin v pivovarech, lihovarech a vinařstvích.

Více v eshopu

GRACO SANIFORCE 2.0 - PŘEČERPÁVACÍ SYSTÉMY PRO SUDY A VELKOOBJEMOVÉ ZÁSOBNÍKY

• Přečerpávejte potraviny, farmaceutické přísady, plniva a plňte nádoby s využitím bezkonkurenčních čerpacích systémů Graco SaniForce 2.0
• Snižte výrobní náklady zlepšením rychlosti, času a efektivity přečerpávání materiálů.
• Bez znečištění, ředění nebo ohřevu složek dosahují přepouštěcí systémy SaniForce 2.0 míry odčerpání až 99 % u materiálů s vysokou viskozitou, jako je rajčatový protlak, arašídové máslo, karamel a ovocný sirup.

Více v eshopu


GRACO SANIFORCE 2.0 – DVOUMEMBRÁNOVÁ ČERPADLA CLEAN-IN-PLACE (CIP)

• Seznamte se a vyberte si z čerpadel Graco Clean-In-Place (CIP) určených pro rozsáhlou řadu potravinářských, nápojových a pivovarských aplikací, stejně jako pro další sanitární prostředí.
• Ideální použití je pro aplikace, které vyžadují časté čištění na stálém místě.
• Jednotlivé modely vyhovují hygienickým předpisům a je možné je demontovat za necelých pět minut.
• Snadné čištění je dále umocněno hladkými, plochými povrchy čerpadla a bez zapuštěných oblastí, kde se mohou skrývat bakterie.
• Naše čerpadla CIP nemají žádné obnažené kovové materiály a mohou být konfigurována z různých materiálů tak, aby splňovala většinu požadavků na odolnost proti oděru, teplotě a mají stálou chemickou kompatibilitu.

Více v eshopu


GRACO SANIFORCE 2.0 – PNEUMATICKÉ TLAKOVÉ ČISTÍCÍ STROJE

• Pokud je pro Vás čištění neproveditelné, je čas volit GRACO!
• Máte-li potřebu profesionálního tlakového stroje, spolehněte se na GRACO!.
• Tlakové čisticí stroje GRACO umožňují snadnou manipulaci, mají lehké rámy z robustního hliníku.
• S tlakovými čisticími stroji Hydra-Clean společnosti GRACO můžete rychle, snadno a efektivně vyčistit svá zařízení.
• Jsou navrženy se vzduchovým motorem NXT a jsou ideální pro sanitární i průmyslové aplikace.
• Velké využití poskytují při čištění různých zařízení pro zpracování potravin a při čištění v náročných podmínkách.

 

Více v eshopu

Nástroje Vaší technické podpory

Získejte bližší informace o GRACO SANIFORCE 2.0 PRO POTRAVINÁŘSKY, KOSMETICKÝ A FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL:

Více v e-shopu:
Čerpadla pro potravinářský, kosmetický a farmaceutický průmysl

Pro další informace kontaktujte naše specialisty:

Čechy: Petr Gabriel – 720 955 778, petr.gabriel@mediacz.cz
Morava: Jiří Gerlich – 602 537 856, jiri.gerlich@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.