15, Prosinec 2020
NOVINKA: Nová příslušenství, soupravy a doplňky pro zařízení Graco Reactor

Nová příslušenství, soupravy a doplňky pro zařízení Graco Reactor nabízíme s ohledem na vaše požadavky

S cílem zajistit vynikající výkon, dlouhou životnost a trvanlivost každé součástky zabudované do našich zařízení testujeme je náročně a prověřujeme v praxi. Vaše zpětná vazba v tomto procesu je pro nás velice cenná. Právě s vaší zpětnou vazbou k produktu nyní zavádíme nové příslušenství, soupravy a doplňky pro zařízení Graco Reactor.

Nové hromadné balíčky O-kroužků

Pro pistole Fusion AP, MP, CS a P2

Pro snížení nákladů našich zákazníků jsou nyní k dodání nové sady O-kroužků v hromadném balení. Zaplatíte méně než za cenu za O-kroužků dodávaných ve standardních baleních po 6 kusech.

Balení kapaliny Bulk Fusion ClearShot ™

Doplňte a ušetřete až 40%

Nové hromadné balíčky kapalin ClearShot jsou ideální k doplnění stávajících kapalinových trubic ClearShot pro pistoli Fusion CS. Objemová kapalina CS se dodává v lahvích o objemu 47 cl (16 oz) a je k dispozici ve 4 nebo 12 kusových baleních.

Při hromadném nákupu kapaliny ClearShot jistě uspoříte.

Směšovací komory Chrome-X a boční těsnění

Pro stříkací pistole Fusion AP
Nové směšovací komory Fusion AP a boční těsnění mají nyní povrchovou úpravu Chrome-X.

Byla vykázána až 10krát vyšší odolnost těsnicího povrchu proti opotřebení čímž je dána méně častá výměna směšovacích komor.

Směšovací komory s povrchovou úpravou Chrome-X jsou k dispozici v následujících velikostech: kulaté 00, 01 a 02.

Variabilní průtokový uzávěr

Pro stříkací pistole Fusion AP (PN 25D632)
Variabilní průtok umožňuje aplikátorům měnit výkon pistole Fusion AP, aniž by museli měnit směšovací komoru.

Díky uzávěru s proměnlivým průtokem vzduchu může aplikátor rychle přepínat mezi nastavením plného a sníženého průtoku. Víčko poskytuje 10 různých nastavení průtoku od plného výkonu po omezený tok materiálu.

Rychlá regulace průtoku materiálu je vhodná při stříkání, kde je potřeba často měnit průtok - rohy, okolí dveří, oken a nebo v podkroví.

Pistole Probler P2

Nyní k dispozici jako balíček
Sada pistole P2 se dodává nyní v kompletu se sekacím bubínkem v kompletu (PN 24W127). Dodání této sady je ekonomičtější a ekologičtější.

Nový zátkový adaptér

Zahrnuto u čerpadel T2 a T3
Nový a vylepšený adaptér zátky usnadňuje odstranění zátky ze sudu. Adaptér zátky zahrnuje ploché klíče a rukojeti a je dodáván se všemi novými čerpadly T2 a T3.

Zátku lze také použít i s čerpadly T1, ale tato čerpadla se dodávají i nadále se současným zátkovým adaptérem. Adaptér zátky je k dispozici také jako sada (PN 26A699PKG) pro případné dovybavení stávajících čerpadel.


Pro další informace kontaktujte některého z obchodních zástupců. Tým Media je Vám plně k dispozici