12, Červen 2023
Novinka: neonové airless trysky GRACO LP a WRLP
Pro cokoli od jemné povrchové úpravy až po vysoce produkční aplikace byste měli vždy zvážit použití airless trysek GRACO označených 'LP' (LP, WRLP, FFLP), protože právě tyto trysky maximálně pomáhají zvýšit kvalitu povrchové úpravy a také snížit náklady na stříkací práce. Nově airless trysky GRACO LP a WRLP poznáte podle nové neonové barvy.

 

Podívejte se na některé z jejich zajímavých výhod:
Airless trysky GRACO LP jsou nejuniverzálnější trysky, které společnost GRACO nabízí, protože jsou perfektní jak pro jemné dokončovací práce, tak pro vysoce produkční aplikace.

Obecně tyto trysky fungují s až o 50 % nižším tlakem ve srovnání s jinými konkurenčními tryskami což přináší další výhody:

Až o 50 % méně přestřiků
Práce při nižším tlaku vytváří perfektní airless úpravu s menším přestřikem, což vám poskytuje lepší kontrolu při použití menšího množství materiálu.

Až dvojnásobná životnost
Vzhledem k tomu, že práce probíhá s nižším tlakem, tak právě z tohoto důvodu prodloužíte životnost čerpadla a stříkací trysky, a to až dvojnásobně.

Perfektní kvalita povrchu
Můžete dosáhnout vynikajícího rozprášení barvy při nižším tlaku a mít lepší kontrolu nad tloušťkou nanášené vrstvy.

Nejjednodušší překrývání
Vylepšený vzor měkkého nástřiku usnadňuje nanášení jakéhokoli materiálu na jakýkoli povrch a poskytuje konzistentní kvalitu konečné úpravy.

Snížená příprava a čištění
Méně přestřiků a lepší kontrola nástřiku zjednodušují přípravu, protože nemusíte zakrývat tolik ploch, jako byste jinak museli. Po práci je méně skvrn a zbytků, které je třeba po skončení práce vyčistit.

Trysky GRACO LP poskytují vynikající povrchovou úpravu – trysky jiných značek často vytvářejí „ocasy“.

Široké využití airless GRACO trysek 'LP' (LP, WRLP, FFLP)

Naše airless trysky poznáte podle jejich vytištěného 'LP' kódu. Nově airless trysky GRACO LP a WRLP poznáte podle nové neonové barvy, tyto trysky fungují s jakýmkoliv airless stříkacím zařízením GRACO a mají téměř neomezené použití:

Zelené trysky RAC X FFLP jsou ideální pro nástřik dveří, obložení, lišt, skříní, dřeva… a pro mnohé další jemné povrchové úpravy.

Nové neonové trysky RAC X LP jsou ideální pro interiérové i exteriérové komerční zakázky, stejně jako pro každou vysoce produkční práci.

Nové neonové trysky WRLP jsou ideální pro povrchy, které můžete stříkat širším vzorem stříkání, aby byla práce dokončena mnohem rychleji.

GRACO airless trysky LP, WRLP, FFLP = řešení pro každou práci.

Nástroje Vaší technické podpory


Získejte bližší informace o nových tryskách GRACO LP, WRLP

Více v eshopu: Vysokotlaké trysky Airless

Prospekt: Vysokotlaké trysky Airless - prospekt
Kontaktujte naše specialisty pro podrobné technické a cenové informace, slevy:

Čechy: Milan Pimpl - 702 131 988, milan.pimpl@mediacz.cz
Morava: Jan Sadílek – 723 805 003, jan.sadilek@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.