10, Červenec 2023
Informace: GRACO ULTRA, GRACO ULTRAMAX – ruční akumulátorová vysokotlaká stříkací zařízení

Stále ještě hledáte pokročilé přenosné ruční stříkací zařízení poskytující bezchybný povrch během okamžiku? Seznamte se s ručním stříkacím zařízením GRACO ULTRA a GRACO ULTRAMAX, základním nástrojem pro rychlé dokončování malých zakázek.

Nová generace vysokotlakých aku stříkacích zařízení je ideálním doplňkem a standardní výbavou všech firem, které používají vysokotlaká zařízení. Svým výkonem a provedením je vhodné i pro práce v exteriérech, mimo dosah elektřiny nebo všude tam, kde je potřeba zpracovat jen malá objemová množství nebo je nutná častá změna odstínu, a to vše v kvalitě a rychlosti aplikace jako u větších strojů. Minimalizují se rovněž ztráty materiálu při změnách a proplachu. Lze použít pro širokou škálu vodouředitelných a rozpouštědlových materiálů.

3 modely, vyberte si ten, který hledáte a potřebujete:

GRACO Ultra s kabelem: tímto elektrickým stříkacím zařízením nastříkáte nejrůznější materiály na vodní bázi.

GRACO Ultra bateriové provedení: tímto bateriovým stříkacím zařízením nastříkáte nejrůznější materiály na vodní bázi.

GRACO UltraMax bateriové provedení: tímto bateriovým stříkacím zařízením nastříkáte nejrůznější materiály na vodní bázi a zároveň i materiály rozpouštědlové.

ruční airless stříkací zařízení Graco Ultra

Vyberte si optimální trysku pro svoje ruční stříkací zařízení:

Naše ruční airless stříkací zařízení GRACO Ultra a GRACO UltraMax jsou vždy dodávána s veškerým příslušenstvím, takže můžete začít pracovat okamžitě. Dodávané trysky se hodí pro většinu stříkacích aplikací.
 
Jak můžete zkontrolovat, jaké další trysky jsou vhodné pro konkrétní aplikaci, kterou máte na mysli? Podívejte se na tabulku použití trysek a filtrů:

Důkladná údržba prodlužuje životnost Vašeho stříkacího zařízení:

Stříkací zařízení GRACO snadno vydrží roky. Někteří malíři dokonce používají stejná vybavení po celá desetiletí. Má to však jednu podmínku: vše závisí na údržbě. S pomocí nás, jako Vašeho servisního partnera, můžete v noci klidně spát po mnoho let, kdo ví, dokonce i desetiletí…

Odmítá Vaše zařízení nasát nebo se Vaše tryska opakovaně ucpává? Ze zkušeností víme, že ve většině případů je příčinou nedostatečná údržba.

Role servisního partnera
Dobrá údržba začíná u Vás samých, ale nejste v tom sami. My jako Váš servisní partner Vám nejen poradíme, ale můžeme také zkontrolovat Vaše stříkací zařízení a včas odhalit drobné problémy. Vyhnete se tak velkým závadám, které stojí spoustu peněz. Základem je, abyste svoje stříkací zařízení pravidelně kontrolovali.

Vše začíná radou
"Když zákazníkům dáme pokyny, jak používat a čistit jejich stříkací zařízení, tak záhy zjistíme, že mají méně problémů. Zařízení používají s důvěrou a vyhýbají se jim problémy způsobené neznalostí."

Čištění je zásadní
"Když prodáváme stříkací zařízení, vysvětlujeme, jak funguje. Zdůrazňujeme důležitost správného čištění. Deset minut stačí na to, aby každý své vybavení řádně vyčistil, ale pokud to neřekneme, tak to zákazníci neudělají.“
6 tipů pro udržení Vašeho stříkacího zařízení v top stavu:

- Vyčistěte své vybavení po každém použití, abyste opláchli zbytky barvy.
- Pokud to aplikace umožňuje, použijte trysky RAC X (FF)LP.
- Pro hladké fungování čerpadlo promažte kapalinou TSL.
- Použijte Pump Armor po čištění nebo když hodláte zařízení nějakou dobu nepoužívat.
- Nechávejte své zařízení pravidelně kontrolovat servisním partnerem.
- A v neposlední řadě používejte pouze originální náhradní díly GRACO .

GRACO TSL (Throat Seal Liquid)
TSL je speciální kapalina, která zabraňuje vysychání barvy v čerpadle stříkacího zařízení. Unikátní produkt je složen tak, že splyne s barvou a zachová ji za každých okolností tekutou. TSL navíc neovlivňuje barvu nastříkaného povrchu, na rozdíl od jiných produktů.

GRACO Pump Armor
Pokud bude Vaše stříkací zařízení několik dní nečinné, tak nezapomeňte po vyčištění použít Pump Armor. To udržuje čerpadlo v dobrém stavu, chrání před mrazem a korozí a zabraňuje uvíznutí kuličky. Nalijte do nádobky s vodou naředěný Pump Armor a režim FastFlush se postará o zbytek.

Nové a vylepšené funkce GRACO Ultra a GRACO UltraMax:

Čerpadlo TRIAX II je zkonstruované pro nejdelší životnost
Čerpadlo – kompatibilní se všemi modely – má vylepšený design, díky čemuž je píst a pouzdro z tvrdokovu odolnější proti opotřebení. Zdvojená filtrační plocha umožňuje stříkat více bez ucpání trysky.

FlexLiner Quick trychtýř se sítkem pro rychlejší a čistější plnění
Nová nádobka umožňuje rychlé a čisté doplňování barvy. Používejte přiloženou těsnící lubrikační tyčinku, aby byla Vaše doplněná nádobka vždy vzduchotěsná.

Máte nějaké dotazy ohledně Vašeho ručního stříkacího zařízení GRACO Ultra nebo GRACO UltraMax?

Ve společnosti Media CZ s.r.o. chceme, abyste ze svého ručního stříkacího zařízení GRACO Ultra nebo GRACO UltraMax vytěžili maximum. Hledáte tipy a triky? Potřebujete poradit s údržbou nebo čištěním zařízení, výměnou konkrétního dílu nebo optimalizací výkonu Vašeho stříkacího zařízení?

Obraťte se na naše specialisty od kterých získáte všechny informace, které potřebujete k optimálnímu používání a údržbě Vašeho ručního stříkacího zařízení.

Kontaktujte naše specialisty pro podrobné technické a cenové informace, slevy:

Čechy: Milan Pimpl - 702 131 988, milan.pimpl@mediacz.cz
Morava: Jan Sadílek – 723 805 003, jan.sadilek@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.