6, Březen 2023
Novinka: GRACO QUANTM™ – elektrická dvojmembránová sanitární a procesní čerpadla nové generace
Elektrická dvojmembránová čerpadla GRACO QUANTM™ jsou navržena tak, aby uspokojila rostoucí poptávku po čisté energii a udržitelných technologiích.

Jsou první (a jediná) cenově dostupná, hygienická i procesní, elektricky ovládaná čerpadla s dvojitou membránou (EODD) na světě, postavená tak, aby minimalizovala spotřebu energie a související náklady až o 80 %.

Inovativní nové elektromotory a pohony FluxCore poskytují až 8x vyšší trvalý točivý moment při nízkých otáčkách.

Tato revoluční čerpadla se snadno čistí, snadno se udržují a vyžadují méně energie k provozu což přináší nižší náklady.

Konstrukce bezucpávkového samonasávacího dvojmembránového čerpadla poskytuje jasné výhody oproti všem ostatním čerpadlům včetně pístových nebo peristatických.

Nová revoluční čerpadla GRACO QUANTM™ Sanitary High Sanitation s vysokým průtokem a tlakem až 6,9 bar jsou navržena tak, aby splňovala požadavky pro nejpřísnější aplikace určené pro přenos potravin, nápojů, kosmetických a farmaceutických přípravků.

Jsou nezbytností pro plnicí systémy a zejména pro sanitární - hygienické aplikace.

Nová revoluční čerpadla GRACO QUANTM™ Sanitary High Sanitation jsou elektricky ovládaná čerpadla s dvojitou membránou (EODD) jsou ideálním řešením pro vysoce hygienická výrobní zařízení zaměřená na snížení největšího nákladu - energii.

Čerpadla GRACO QUANTM™ jsou perfektním řešením pro modernizaci Vašich méně účinných a pneumaticky ovládaných čerpadel.
OBROVSKÝ SKOK VPŘED V TECHNOLOGII ČERPADEL EODD
• tišší provoz a menší půdorys umožňují snazší instalaci a servis – náklady na pořízení se můžou splatit úsporou energie do jednoho roku
• efektivní a cenově dostupná výměna typu drop-in pro snížení nákladů na energii až o 80 % díky konkurenční ceně v porovnání s technologiemi pneumaticky poháněných čerpadel (AODD)
• inteligentní řídicí technologie upravuje rychlost čerpadla tak, aby napomáhala napouštění nebo předcházela kavitaci při chodu nasucho, která poškozuje čerpadla
• integrované I/O umožňují vzdálené ovládání a řízení rychlosti, aby se minimalizoval dohled operátora
• pouze elektrické membránové čerpadlo, které se zastaví pod tlakem dokáže eliminovat potřebu tlakových senzorů a dalších ovladačů, aby se zabránilo jeho poruchám

Nová revoluční elektrická čerpadla s dvojitou membránou (EODD) farmaceutické třídy QUANTM™ od společnosti GRACO jsou ideálním řešením pro výrobní zařízení farmaceutické kvality.

GRACO QUANTM™ sanitární pumpy farmaceutické kvality jsou navrženy tak, aby splňovaly hygienické požadavky na farmaceutické úrovni pro aplikace, jako jsou biofarmaceutika, lékařská mléka, krémy, organická činidla, krevní produkty a také přenos alkoholu a rozpouštědel.

GRACO QUANTM™ jsou perfektním řešením pro modernizaci Vašich méně účinných pneumatických čerpadel se stejně skvělým samonasávacím, bezucpávkovým provedením s hladkým stabilním průtokem až 454 l / min. a tlakem až 6,9 bar. Jsou nezbytností pro udržitelné aplikace pro plnicí systémy, výrobní procesní systémy a aplikace sanitárních/hygienických aplikátorů.
TECHNOLOGIE, VYUŽITÍ A VÝHODY ZAŘÍZENÍ GRACO QUANTM™

• až o 80 % účinnější než čerpadla s pneumatickým pohonem (AODD)
• o 50 % účinnější ve srovnání s konkurenčními elektrickými technologiemi
• navrženo pro aplikace s připojením kapaliny DIN nebo Tri-clamp
• integrované ovládání čerpadla – funguje jako AODD, na které jste zvyklí
• externí ovládání, standardní I/O i pro dálkové ovládání čerpadel PLC
• modulární komponenty kapalin – sedla, koule, membrány, sekce kapaliny se zaměňují s komponentami AODD, takže můžete vytvořit konfiguraci čerpadla, která odpovídá Vašim potřebám
• bezucpávková konstrukce odstraňuje běžné problémy spojené s rotačními hřídelovými ucpávkami a lehce manipuluje i s abrazivním materiálem
• jediné elektrické membránové čerpadlo na trhu, které se zastaví pod tlakem, eliminuje potřebu tlakových senzorů a dalších ovladačů a zkracuje prostoje tím, že zabraňuje poruchám čerpadla způsobeným ucpanými potrubími nebo uzavřenými ventily

Nová revoluční GRACO QUANTM™ PROCESNÍ elektricky ovládaná čerpadla s dvojitou membránou (EODD):

QUANTM i30 s 1“ připojením je nové revoluční, elektricky ovládané čerpadlo s dvojitou membránou (EODD) společnosti GRACO s maximálním průtokem 114 l / min. poskytuje ideální řešení pro továrny nebo výrobní závody zaměřené na největší variabilní náklad: energii.

QUANTM i80 s 1 ½“ připojením je nové revoluční čerpadlo s dvojitou membránou (EODD) od společnosti GRACO s maximálním průtokem 227 l / min., nižší hmotností a menším půdorysem než jiné elektrické varianty, poskytuje ideální řešení pro továrny nebo výrobní závody zaměřené na největší variabilní náklad: energii.

QUANTM i120 s 2“ připojením je nové revoluční čerpadlo s dvojitou membránou (EODD) společnosti GRACO s maximálním průtokem 378,5 l / min., nižší hmotností a menším půdorysem než jiné elektrické varianty, poskytuje ideální řešení pro továrny nebo výrobní závody zaměřené na největší variabilní náklad: energii.

Nástroje Vaší technické podpory


Získejte bližší informace: elektrická čerpadla GRACO QUANTM™

Elektrická čerpadla GRACO QUANTM™ umožňují volbu až 208 technických kombinací (kombinace průtoku, materiálu membrány, materiálu sedla, materiálu koule).

Servisní manuál: Elektrická čerpadla GRACO QUANTM™ - servisní manuál

Servisní manuál: Elektrická čerpadla GRACO QUANTM™ - servisní manuál

Elektrická dvoumembránová čerpadla GRACO QUANTM™ pro potravinářský, kosmetický a farmaceutický průmysl:

Více v eshopu:
Elektrická dvoumembránová čerpadla QUANTM

Elektrická dvoumembránová procesní čerpadla GRACO QUANTM

Více v eshopu:
Elektrická membránová čerpadla Quantm
Kontaktujte naše specialisty pro podrobné technické a cenové informace, slevy:

Čechy: Petr Gabriel – 720 955 778 petr.gabriel@mediacz.cz
Morava: Tomáš Kocián – 720 526 630 tomas.kocian@mediacz.cz

Team Media CZ je Vám plně k dispozici.