Stroje Graco pro vodorovné dopravní značení společnosti Graco patří technicky k tomu nejlepšímu, co lze v nabídce najít. Všechna zařízení jsou konstruována s ohledem na nejvyšší nároky profesionálů z hlediska komfortu, kvality a životnosti. Hydraulický převod umožňuje rychlý a maximálně účinný přenos výkonu spalovacího motoru na barvové čerpadlo. Zároveň jsou hydraulické jednotky dlouhodobě nejspolehlivějším řešením. 

Nejširší sortiment na trhu - většina strojů skladem ihned k dodání - servisní střediska po celé republice - akční nabídky v průběhu celého roku!

Pokud si zde nevyberete sami, rádi Vám s výběrem pomohou naši pracovníci.

Aplikační stroj pro vodorovné dopravní značení. Pro svůj výkon je vhodný pro menší a nepravidelné lajnovací práce odstavných ploch, parkovišť, nadstřešených skladových prostor, silniční sítě uzavřených výrobních areálů apod. Vhodné pro rozpouštědlové i vodouředitelné barvy.

Graco LineLazer V ES 2000 STANDARD je bezpečný pro použití v interiérech a zároveň je vhodný pro venkovní práce. Pro svůj výkon je vhodný pro menší a nepravidelné lajnovací práce odstavných ploch, parkovišť, nadstřešených skladových prostor, silniční sítě uzavřených výrobních areálů apod. Vhodné pro rozpouštědlové i vodouředitelné barvy.

Graco LineLazer 200MMA 1:1 je spolehlivým řešením, které zajišťuje poměr spolehlivosti v kompaktním a cenově dostupném provedení. Dále poskytuje vynikající výkon, který zaručuje poměrné zajištění s hydraulickým rozdělovačem 1:1 MMA se stříkací pistolí Graco Fusion, která je osvědčena již více jak 10 lety používání.

Graco LineDriver ES je nejtišší, nejinovativnější, uživatelsky přívětivý jízdní systém. Jednoduše připojte LineDriver ES ke svorkám LineLazer, abyste zdvojnásobili produktivitu stripování na jakékoli vnitřní nebo venkovní práci, bez hluku motoru, vibrací nebo výparů.