8, Červen 2019
TECHNICKÝ DEN: Media CZ a Graco s prezentací lepících technologií

Technický den Media CZ a Graco s prezentací lepících technologií

Dne 6.6. 2019 se v centrále firmy Media CZ v Liberci konal Technický den Graco a Media CZ s prezentací lepících technologií.

Během dne se zúčastnění seznámili s novinkami v nabídce jedno i vícekomponentního lepení a tmelení, automatizovanými aplikacemi, aktuálními trendy v nabídce lepidel ve spolupráci s kolegy dodávajícími lepidla HENKEL (TEROSON, LOCTITE), SIKA, FRECHEM a další a s našimi nejnovějšími instalacemi.

Byla předvedena velká část nabízeného sortimentu, ale i několik manuálních a robotických aplikací lepidel a tmelů přímo v akci.

Zvlášť zajímavé bylo předvedení nejnovějšího zařízení pro 2K lepení Graco EFR, které je ideální volbou pro lepení automobilových světel, filtrů, elektroniky a řady dalších produktů. Graco EFR je v našem testovacím centru nejen s aplikací na robotu, ale i staticky pro detailní prezentaci jeho technického provedení.

Zařízení PR70, EXACTABLEND SB pro 2K lepení a PCF, RAM a PRECISIONSWIRL pro jednokomponentní materiály byly rovněž připraveny s aplikacemi. Další produkty si bylo možné prohlédnout vystavené.

Program se skládal z několika krátkých přednášek a praktických ukázek a samozřejmě byl i prostor pro diskuzi a projednání nových projektů a potřeb.