Dynamicky se rozvíjející segment stavebních a průmyslových aplikací 2K rychloreaktivních polyuretanových barev, hybridních polyuretanů, polyurea a hydroizolačních materiálů. Nejlepší řešení pro aplikace těchto materiálů. Ucelená řada od mobilních jednotek po velké stacionární řešení.

GRACO REACTOR E10HP s elektrickým pohonem

Nejmenší, plnohodnotný mobilní stříkací systém GRACO REACTOR E-10HP s elektrickým motorem pro nástřik ochranných polyurea materiálů, hybridních polyuretanů a PUR pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro malé a příležitostné aplikace.Je vstupní branou do světa profesionálních polyuretanových aplikací. Jeho hlavní předností je kompaktní velikost, snadná manipulovatelnost, nízké energetické nároky a minimální provozní náklady. Pomocí tohoto zařízení budete schopni realizovat jakoukoliv menší zakázku, a to i v obtížně přístupném terénu mimo dosah zpevněných komunikací.

GRACO REACTOR A-XP1 s pneumatickým pohonem

Menší mobilní stříkací systém GRACO REACTOR A-XP1 se vzduchovým pohonem pro nástřik hydroizolačních a ochranných polyurea materiálů, hybridních polyuretanů a polyuretanových pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro pravidelné aplikace menších rozsahů. Je vstupní branou do světa profesionálních polyuretanových aplikací. Jeho hlavní předností je kompaktní velikost, snadná manipulovatelnost, nízké energetické nároky a minimální provozní náklady. Předpokládá se použití jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro umístění do lehkých užitkových vozidel s možností využívat jeho mobility a realizovat tak jakoukoliv menší zakázku, a to i v obtížně přístupném terénu mimo dosah zpevněných komunikací. Lze připojit hadice v celkové délce až 94m, v délkách nad 64m nutné počítat se snížením topného výkonu o 25%.

GRACO REACTOR E-XP1 s elektrickým pohonem

Menší mobilní stříkací systém GRACO REACTOR E-XP1 s elektrickým pohonem pro nástřik hydroizolačních a ochranných polyurea materiálů, hybridních polyuretanů a polyuretanových pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro pravidelné aplikace menších rozsahů. Je vhodný jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro pevné umístění do lehkých užitkových vozidel nebo s omezenou možností využívat jeho mobility. Doporučujeme raději napojení delších hadic pro požadovaný dosah dané aplikace. Lze připojit hadice v celkové délce až 94m, v délkách nad 64m nutné počítat se snížením topného výkonu o 25%.

GRACO REACTOR 2 E-XP2 s elektrickým pohonem

Středně výkonný aplikační systém GRACO REACTOR 2 E-XP2 s elektrickým pohonem pro nástřik hydroizolačních a ochranných polyurea materiálů, hybridních polyuretanů a polyuretanových pěn. Nejnovější generace strojů přináší bezúdržbový typ elektromotoru a nový systém řízení.Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Nejprodávanější model pro pravidelné práce středních a větších rozsahů. Využití jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro pevné umístění do lehkých užitkových a nákladních vozidel s možností napojení dlouhých hadic pro vhodný aplikační dosah.

GRACO REACTOR 2 H-XP2, H-XP3 s hydraulickým pohonem

Výkonný aplikační systém GRACO REACTOR 2 H-XP2 a H-XP3 s hydraulickým pohonem pro nástřik hydroizolačních a ochranných polyurea materiálů, hybridních polyuretanů a polyuretanových pěn. Nejnovější generace strojů přináší vylepšený hydraulický modul a nový systém řízení.Vysoká kvalita a výkon řadí tyto dávkovače na vrchol strojů pro zpracování polyuretanových hmot. Vhodný pro pravidelné práce středních a větších rozsahů jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro pevné umístění do těžkých užitkových a nákladních vozidel s možností napojení dlouhých hadic.

GRACO REACTOR 2 E-XP2i (Integrovaný s elektrickým pohonem)

Energeticky nezávislý, středně výkonný aplikační systém GRACO REACTOR 2 E-XP2i s elektrickým pohonem v integrovaném provedení včetně generátoru a kompresoru pro nástřik hydroizolačních a ochranných polyurea materiálů, hybridních polyuretanů a polyuretanových pěn. Unikátní řešení plnohodnotné instalace na centrálním nosném rámu s minimálními zástavbovými rozměry. Vhodné pro pravidelné práce středních až velkých rozsahů. Konstruování pro plnohodontné instalace do těžkých užitkových a nákladních vozidel s možností napojení dlouhých hadic pro vhodný aplikační dosah. Propracovaná technologie využití zbytkového tepla motoru pro ohřev materiálu a propojená konstrukce všech prvků znamená v konečném důsledku minimalizaci zástavbových rozměrů, nízkou celkovou hmotnost a maximální účinnost!!