Nejlepší řešení pro stříkání a aplikace polyuretanových pěn. Zařízení v několika výkonových provedeních s vysokou výbavou pro profesionální a komfortní práci.

Reactor E-10 s elektrickým pohonem

Nejmenší, ale plnohodnotný mobilní stříkací systém GRACO REACTOR E-10 s elektrickým pohonem pro nástřik a lití PUR pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejoblíbenější ve své kategorii. Ideální pro malé a příležitostné aplikace. Je vstupní branou do světa profesionálních polyuretanových aplikací. Jeho hlavní předností je kompaktní velikost, snadná manipulovatelnost, nízké energetické nároky a minimální provozní náklady. Pomocí tohoto zařízení budete schopni realizovat jakoukoliv menší zakázku, a to i v obtížně přístupném terénu mimo dosah zpevněných komunikací.

GRACO REACTOR A-25 s pneumatickým pohonem

Menší, ale plnohodnotný mobilní stříkací systém GRACO REACTOR A-25 se vzduchovým pohonem pro nástřik a lití PUR pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro pravidelné aplikace menších rozsahů. Je vstupní branou do světa profesionálních polyuretanových aplikací. Jeho hlavní předností je kompaktní velikost, snadná manipulovatelnost, nízké energetické nároky a minimální provozní náklady. Je vhodný jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro umístění do lehkých užitkových vozidel s možností využívat v případě nutnosti jeho mobility a realizovat tak jakoukoliv menší zakázku, a to i v obtížně přístupném terénu mimo dosah zpevněných komunikací.

GRACO REACTOR E-20 s elektrickým pohonem

Menší, plnohodnotný stříkací systém GRACO REACTOR E-20 s elektrickým pohonem pro nástřik a lití PUR pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro pravidelné aplikace menších rozsahů. Je vhodný jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro pevné umístění do lehkých užitkových vozidel nebo s omezenou možností využívat jeho mobility. Doporučujeme raději napojení delších hadic pro vhodný dosah pro celou aplikaci.

GRACO REACTOR 2 E-30 s elektrickým pohonem

Středně výkonný aplikační systém GRACO REACTOR 2 E-30 s elektrickým pohonem pro nástřik a lití PUR pěn. Nejnovější generace strojů přináší bezúdržbový typ elektromotoru a nový systém řízení.Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Nejprodávanější model pro pravidelné práce středních a větších rozsahů. Plnohodnotný dávkovací systém GRACO Reactor 2 E-30 pro zpracování polyuretanových pěn. Je vhodný jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro pevné umístění do lehkých užitkových a nákladních vozidel s možností napojení dlouhých hadic pro vhodný aplikační dosah.

GRACO REACTOR 2 H-30,40,50 s elektrickým pohonem

Výkonné aplikační systémy GRACO REACTOR 2 H s hydraulickým pohonem pro nástřik a lití PUR pěn. Nejnovější generace strojů přináší vylepšený hydraulický modul a nový systém řízení.Vysoká kvalita a výkon řadí tyto dávkovače na vrchol strojů pro zpracování polyuretanových hmot. Dle varianty vhodný pro pravidelné práce středních až velkých rozsahů. Lze použít jak pro stacionární aplikace ve výrobních halách, tak pro pevné umístění do těžkých užitkových a nákladních vozidel s možností napojení dlouhých hadic pro vhodný aplikační dosah.

GRACO REACTOR 2 E-30i (Integrovaný s elektrickým pohonem)

Energeticky nezávislý, středně výkonný aplikační systém GRACO REACTOR 2 E-30i s elektrickým pohonem v integrovaném provedení včetně generátoru a kompresoru pro nástřik a lití PUR pěn. Unikátní řešení plnohodnotné instalace na centrálním nosném rámu s minimálními zástavbovými rozměry. Vhodné pro pravidelné práce středních až velkých rozsahů.Předpokládá se umístění do těžkých užitkových a nákladních vozidel s možností napojení dlouhých hadic pro vhodný aplikační dosah. Propracovaná technologie využití zbytkového tepla motoru pro ohřev materiálu a propojená konstrukce všech prvků znamená v konečném důsledku minimalizaci zástavbových rozměrů, nízkou celkovou hmotnost a maximální účinnost!!