Celosvětově nejpoužívanější aplikační pistole pro rychloreaktivní materiály

Pistole GRACO FUSION AP


Více komponentní stříkací pistole GRACO Fusion Air-Purge je vzduchem čištěná pistole pro aplikaci PUR pěn a polyurey. Její moderní design a komponenty z velmi kvalitních materiálů, zaručují při správném zacházení a pravidelné údržbě, dlouhou životnost. Vylepšená konstrukce směšovacího modulu a tryskové soustavy výrazně zlepšuje směšování. Pistole Fusion můžete použít jak pro pěnu, tak pro polyureu.

Pistole GRACO FUSION MP

Více komponentní stříkací pistole Graco Fusion Mechanical-Purge je mechanicky čištěná pistole pro aplikaci PUR pěn a polyurey. Její moderní design a komponenty z velmi kvalitních materiálů, zaručují při správném zacházení a pravidelné údržbě dlouhou životnost. Vylepšená konstrukce směšovacího modulu a tryskové soustavy výrazně zlepšuje směšování. Pistole Fusion můžete použít jak pro pěnu, tak pro polyureu.

Pistole GRACO FUSION CS


Kompaktní ergonomická pistole pro více komponentní materiály se směšováním se vzduchovým pročištěním s kapalinou „ ClearShot“. Tryska je čištěna a chráněna speciální kapalinou, čímž je zaručena čistota pistole a neměnný stříkaný obrazec v průběhu celého procesu stříkání. Možno použít jak pro pěnu, tak i pro polyureu.

Stříkací pistole PROBLER P2

Kompaktní ergonomická pistole. Jednoduché čištění. Citlivá spoušť, ruční otevírání a zavírání ventilů pro obě složky. Díky tvaru se osvědčuje i v komplikovaných stříkacích pozicích. Možno použít pro pěnu i polyureu. Používají především zákazníci zvyklí z minulosti na modely Gusmer.