Široký sortiment pístových čerpadel a kompletů pro všechny typy průmyslových barev.

MERKUR


Nová generace vzduchem poháněných vysokotlakých pístových zařízení v nerezovém provedení. Zařízení využívající technologii vysokotlakého bezvzduchového stříkání nebo bezvzduchového s podporou vzduchu, zajišťující vysokou kvalitu nástřiku, výkon a nízké ztráty materiálu.Vhodné řešení pro kovovýroby, výrobce ocelových konstrukcí, truhláře. V průmyslu rovněž často používaná jako podávací pumpa pro centrální rozvody a dvoukomponentní směšovací jednotky, automatické linky a podobně, pro zpracování 1K a 2K barev.

MERKUR-BELLOWS


Speciální řada vzduchem ovládaných vysokotlakých pístových čerpadel a kompletních lakovacích setů určených pro zpracování materiálů senzitivních na vzdušnou vlhkost, především 2K barev, tužidel apod. Dávkovací čerpadlo má plně izolovanou pístní tyč zamezující kontaktu barvy se vzduchem. Používá se také jako podávací čerpadlo v kompletních instalacích, právě pro dávkování tužidel, ať již z originálních obalů nebo tlakových zásobníků.

MINI MERKUR ES


Optimální řešení vzduchem poháněných vysokotlakých pístových zařízení v nerezovém provedení pro aplikace malých objemových množství, nepravidelné stříkání nebo častou změnu odstínu. Zařízení využívající technologii vysokotlakého bezvzduchového stříkání nebo bezvzduchového s podporou vzduchu, zajišťující vysokou kvalitu nástřiku, výkon a nízké ztráty materiálu.Vhodné řešení pro kovovýroby, výrobce ocelových konstrukcí, truhláře. V průmyslu rovněž často používaná jako proplachové čerpadlo pro dvoukomponentní směšovací jednotky, automatické linky a podobně.

PRESIDENT


Již několik desetiletí vyráběná, osvědčená, vzduchem ovládaná, vysokotlaká pístová čerpadla v mnoha tlakových provedeních v převodech 3:1 - 46:1. K dispozici jsou nerezové i ocelové varianty v dvou nebo čtyřkuličkovém provedení. Vhodné pro široké použití v průmyslu jako přečerpávacích jednotek, podpůrných dopravních čerpadel komponentů, lakovacích a mazacích jednotek. Konstrukce vzduchového motoru přináší maximální výdrž i při trvalé zátěži a rychlou odezvu na překlopení.

MONARK


Vysocevýkonná, osvědčená, vzduchem ovládaná, vysokotlaká pístová čerpadla v mnoha tlakových provedeních v převodech 1,5:1 - 46:1. K dispozici jsou nerezové i ocelové varianty v dvoukuličkovém provedení. Vhodné pro široké použití v průmyslu jako přečerpávacích jednotek a podpůrných dopravních čerpadel komponentů. Konstrukce vzduchového motoru přináší maximální výdrž i při trvalé zátěži a rychlou odezvu na překlopení.

X-TREME NXT


Nejpoužívanější typ vysokotlakého stříkacího zařízení v oblasti těžké antikoroze, zpracování vysokosušinových 2K barev, především polyuretanů, epoxidů a mastiků. To co byl pro lakýrníky v tomto oboru pojem KING je dnes řada stříkacích zařízení Xtreme NXT. Vysocevýkonné, robustní,spolehlivé a účinné. Zařízení pneumaticky ovládané s konstrukcí barvového čerpadla Xtreme. Jednoprůměrový píst s patentovanou konstrukcí dolní pohyblivé ucpávky představuje technologicky nejlepší a nejúčinnější řešení pro zpracování 1K a 2K barev, snadný proplach s minimem ředidel,dlouhou životnost smáčených dílů a za všech okolností konstantní tlak pro stříkání. Zařízení jsou dodávaná v převodových poměrech 15-90:1 s tlaky až 500 bar.

E-FLO


Nové technologie. Průmyslová revoluce 4.0 v lakování. Nová generace oběhových čerpadel s elektrickým pohonem v dvou i čtyřkuličkovém provedení. Až 5 násobně vyšší účinnost v porovnání s pneumatickými modely. Řízení chodu čerpadla tlakem nebo průtokem. Nízká hladina hluku, minimální provozní i servisní náklady a snadné řízení chodu jsou hlavními argumenty pro přechod z pneumaticky ovládaných čerpadel na elektrická. To vše při zachování možnosti instalace v zónách s nebezpečím výbuchu.

DURA-FLO


Vysocevýkonná, vzduchem ovládaná, vysokotlaká pístová čerpadla v mnoha výkonových variantách (36-1000cm3/dvojzdvih)., nerezovém i ocelovém provedení. Používá osvědčenou konstrukci motorů NXT nebo Premier. Konstrukce barvového čerpadla s jednoprůměrovým pístem s patentovanou konstrukcí dolní pohyblivé ucpávky představuje technologicky nejlepší a nejúčinnější řešení pro zpracování 1K a 2K barev, snadný proplach s minimem ředidel,dlouhou životnost smáčených dílů a za všech okolností konstantní tlak při dávkování. Čerpadlo může být vybaveno systémem načítání množství přečerpaných litrů DataTrack. Zařízení jsou dodávaná v převodových poměrech 6:1-46:1 s tlaky až 500 bar.