Skupina strojů REACTOR nebo XTREME MIX určených pro zpracování dvoukomponentních materiálů s velmi rychlou dobou vytvrzení ( v řádu sekund nebo minut). Široká škála polyuretanových pěn, moderních hybridních polyuretanů a epoxidů představují nové moderní aplikační možnosti v stavebních hydroizolacích, sanacích a antikorozních úpravách povrchů.

FINEX stříkací pistole

Základní řada vzduchových pistolí středotlakých a nízkotlakých HVLP s horním nebo spodním, tlakovým přívodem s tryskovými soustavami ve velikostech 1,0 - 1,8mm. střiku. Samozřejmostí je lehký odpor spouště pistole. Maximální vstupní tlak vzduchu je 7 barů a maximální pracovní tlak je 7 barů. Jedná se o velmi oblíbené varianty pistolí pro provozní nástřiky bežné kvality, menší výkony a v nízké cenové hladině.

AIRPRO - vzduchové stříkací pistole

Středně výkonná řada vzduchových pistolí středotlakých a nízkotlakých HVLP s horním nebo spodním, tlakovým přívodem s tryskovými soustavami ve velikostech 0,8 - 2,8mm. Pistole velmi dobré ergonomie, s vysocekvalitními tryskovými soustavami pro širokou škálu aplikací barev v dřevo a kovozpracujícím průmyslu, pro nanášení lepidel včetně variant pro nanášení vysoceabrazivních materiálů, např. glazury. Kvalitní pistole pro pravidelné lakovací práce.Maximální pracovní tlak je až 21 barů a maximální tlak vzduchu je 7 barů.

Nová, již pátá generace oblíbených vzduchových a vysokotlakých elektrostatických pistolí pro aplikace rozpouštědlových i vodouředitelných materiálů v elektrostatickém poli. V nabídce je široký sortiment pistolí v různých napěťových variantách pro ruční i automatizované a robotizované aplikace. Základní, mnohaletou předností elektrostatických pistolí Graco je jejich jednoduchá stavba s integrovanou vzduchovou turbínou- napěťovým zdrojem, umožňující použití těchto pistolí i v zónach s nebezpečím výbuchu. Pistole díky turbíně nevyžaduje elektrický přívod a zdrojovou jednotku, lze ji připojit na jakékoli stříkací zařízení.
Léty prověřená, ergonomická, ruční vysokotlaká stříkací pistole s přídavným vzduchem (Airmix), určená pro vysocekvalitní lakovací práce při povrchových úpravách dřeva, kovů a plastů. Patří mezi pistole s nejnižší hmotností. Je vyráběná ve dvou tlakových variantách do 140 bar (G15) a 280 bar (G40). Jediná pistole na trhu, která může být osazená i standardní otočnou tryskou, aniž by ztratila cokoli z předností airmix technologie. vyhledávané řešení především v oblasti lakování ocelových konstrukcí.

PROBELL - vysocevýkonné rotační lakovací zvonky

Novinka. Rotační zvonky jsou určeny pro nejkvalitnější aplikace barev v automotive a průmyslu v procesech automatizovaného a robotizovaného lakování. Dosáhnout maximální kontroly lakovacího procesu s možností snadné instalace a ovládání s použitím jedné řídící jednotky při nízké prvotní investici. Vysocekvalitní komponenty materiálové i vzduchové cesty, uložení turbíny ve vzduchových ložiscích pro dosažení až 60.000 ot./s a kompaktní velikost umožňují vůbec poprvé použití takovýchto technologií nejen v automobilní výrobě, ale i širším průmyslu.