Nová generace nízkotlakých membránových transportních a dávkovacích čerpadel.

TRITON - membránové čerpadla

Vzduchem ovládaná membránová čerpadla Triton 150, 1:1 lze použít v setu jako stříkací zařízení pro nízkotlaké a středotlaké lakovací aplikace nebo jako dávkovací čerpadlo pro centrální rozvody, především barev. V mnoha provozech nahrazuje dosavadní tlakové zásobníky pro svou jednoduchou obsluhu, snadný proplach. Ve spojení s tlakovým materiálovým regulátorem zaručuje konstantní tlak materiálu pro přívod ke stříkací pistoli. Nabízí se jak v hliníkovém, tak nerezovém provedení.

ENDURA-FLO 4D 150, 4D 350 - membránové čerpadlo


Nová generace vzduchem poháněných nízkotlakých membránových zařízení v nerezovém provedení s převodovým poměrem 4:1 patří k nejvýkonnějším čerpadlům na trhu. Kvalitní opracování těla čerpadla s hladkými přechody, nový tvar barvové membrány, ovládací vzduchový modul s výkonným překlápěcím mechanismem a minimální pulzace. V souhrnu všech vlastností účinné a odolné zařízení konstruované pro trvalé zatížení a bezporuchový provoz. Snadná instalace do centrálních rozvodů barev včetně cirkulačních.

FINEX PACKAGE

Kompletní set stříkacího zařízení s vzduchem ovládaným membránovým čerpadlem Husky, určený pro lakovací nízkotlaké aplikace v dřevo a kovo průmyslu. Komplet obsahuje komfortní sací hadici pro podávání z originálních obalů, teflonovou membránu, nerezové sedla a koule umožňují zpracování jak rozpouštědlových, tak vodou ředitelných materiálů. Na výstupu z čerpadla je instalován tlakový materiálový regulátor, doporučujeme osadit i materiálovým filtrem. Oblíbené zařízení nahrazující tlakové zásobníky v srovnatelné cenové hladině.