8, Květen 2020
NOVINKA: Nejnovější řešení v oblasti dezinfekčních zařízení

Objevte nejnovější řešení v oblasti dezinfekčních zařízení


Konstrukce zařízení SANISPRAY HP 130 - MA byla optimalizována pro větší interiérové a exteriérové chemické aplikace nanášení sanitačních, dezinfekčních či deodoračních prostředků pro likvidaci virů a bakterií. Je určeno široké skupině firemního i soukromého sektoru a specializovaných firem. Zařízení SANISPRAY HP 130 - MA je uloženo na robustním dvoukolovém vozíku pro snadnou manipulaci a přejezdy na větších plochách. Pevnou sací trubkou je nasáván dezinfekční prostředek z pracovního kyblíku. K zařízení je možné připojit až 2x30m hadic. K pistoli je možné doplnit rovněž prodlužovací nástavec pro větší dosah nebo komfortní nanášení na vodorovné povrchy s přirozeným držením ruky podél těla.

Podrobné informace najdete v našem e-shopu:  Dezinfekční zařízení s elektrickým pohonem GRACO SANISPRAY HP 130 – MA
Konstrukce zařízení SANISPRAY HP 65 – MA byla optimalizována pro menší interiérové a exteriérové chemické aplikace nanášení sanitačních, dezinfekčních či deodoračních prostředků pro likvidaci virů a bakterií. Je určeno široké skupině firemního i soukromého sektoru a specializovaných firem. Zařízení SANISPRAY HP 65 - MA je chráněno pevným trubkovým rámem s integrovaným gravitačním zásobníkem. K zařízení je možné připojit až 30m hadic. K pistoli je možné doplnit rovněž prodlužovací nástavec pro větší dosah nebo komfortní nanášení na vodorovné povrchy s přirozeným držením ruky podél těla.

Podrobné informace najdete v našem e-shopu: Dezinfekční zařízení s elektrickým pohonem GRACO SANISPRAY HP 65 – MA
Konstrukce AKU zařízení SANISPRAY HP 20 - MA byla optimalizována pro menší interiérové a exteriérové chemické aplikace nanášení sanitačních, dezinfekčních či deodoračních prostředků pro likvidaci virů a bakterií. Je určeno široké skupině firemního i soukromého sektoru a specializovaných firem.

Podrobné informace najdete na našem e-shopu: AKU dezinfekční stříkací zařízení GRACO SANISPRAY HP 20 – MA
Konstrukce zařízení SANISPRAY HP 20 - MA byla optimalizována pro menší interiérové a  exteriérové chemické aplikace nanášení sanitačních, dezinfekčních či deodoračních prostředků pro likvidaci virů a bakterií. Je určeno široké skupině firemního i soukromého sektoru a specializovaných firem.

Podrobné informace najdete na našem e-shopu: Dezinfekční stříkací zařízení s el. pohonem GRACO SANISPRAY HP 20 – MA

ZÍSKEJTE KONKURENČNÍ VÝHODU! Neváhejte nás navštívit a prohlédnout si vše na živo. Jsme vám k dispozici.