30, Říjen 2017

NOVINKA : GRACO HVLP TurboForce II
přenosná nízkotlaká turbínová zařízení s inovativní technologií pistolí EDGE II

HLAVNÍ VÝHODY : stříkání v jakémkoliv směru pomocí technologie FlexLiner™ , 4 x vyšší produktivita, nízká hlučnost, delší životnost díky spouštění/zastavování turbíny na pistoli.

EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE TurboForce™ II : pro profesionální dokončovací práce, technologie nízkotlakých turbínových zařízení s maximální možností regulace všech parametrů.

RŮZNÉ MODELY : stříkací zařízení Graco HVLP jsou nyní k dispozici v několika různých provedeních – Standard, ProContractor a ProComp.

ŠIROKÁ ŘADA MATERIÁLŮ : vyvinuto pro maximálně kvalitní rozprašování pro nejširší skupinu materiálů.

VYNIKAJÍCÍ ÚČINNOST : stříkací zařízení Graco HVLP jsou nejtišší a nejkultivovanější stříkací zařízení HVLP, které jsou dnes na trhu, zároveň s nejdelší životností.

4 x VYŠŠÍ PRODUKTIVITA : zvládněte stejnou práci za čtvrtinu dřívější doby, nové exkluzivní provedení hubice umožňuje až 4x vyšší průtok kapaliny jehlou.

Pistole EDGE™ II : patentované řešení, uživatelsky komfortní a jednoduché ovládání, spojuje průtok materiálu a vzduchu do jednoduchého ovládacího prvku.

Pistole EDGE™ II PLUS : maximální regulační možnosti s nezávislými ovládacími prvky pro nastavení množství materiálu, průtoku vzduchu a šířky paprsku – 4 x vyšší produktivita, sáčkový systém FlexLiner.

Maximální regulace : nezávislé regulační prvky pro uživatele – regulace množství materiálu – regulace průtoku vzduchu – regulace šířky rozstřiku.

Sáčkový systém FlexLiner : stříkání v jakémkoliv směru, dokonce i vzhůru nohama, změna barvy – během několika sekund, bez úniku, snadné čištění – vložky pro opakované použití nebo jednorázové podle vaší volby – nemusíte čistit žádnou sací trubku, nádobku můžete používat jako zásobník na barvu – odšroubujte nádobku, uzavřete víčkem a můžete uložit ve vašem voze nebo skladu.

Nastavitelná vzduchová hubice : vzhled postřiku lze rychle měnit pootočením do některé ze 3 poloh.

Pomocná schránka s nářadím : samostatné ukládání nástrojů pro další jehly a trysky.

Vzduchová hadice Super-Flex™ : o 15 % nižší hmotnost než u jiných předních značek, což umožňuje lepší ovládání na pistoli – délka 6 m (řada Standard) – délka 9 m (řada ProContractor) – pro spojování nejsou vyžadovány žádné nástroje.

Snadné nastavování : patentovaný rychloupínací systém připojení jehly – jehly můžete vyměňovat z přední strany pistole pouhým zacvaknutím – snadná výměna, snadné čištění – bez použití nástrojů.

Systém dvojité filtrace : představuje špičku v oboru, filtr automobilové třídy zajišťuje vysoce účinnou filtraci. Předčí pěnové a tradiční papírové filtry používané u většiny systémů HVLP.

Menší, lehčí, maximální přenosnost na pracovišti : práci lze provést rychleji a snadněji o 50 % menší, o 30 % nižší, robustní plášť z nerezové oceli chrání turbínu během dopravy.

Systém TurboControl System s LED displejem : seřizování rychlosti turbíny TurboForce tak, aby odpovídala výkonu, který požadujete, omezuje vytváření tepla, běží tišeji, prodlužuje životnost turbíny, delší hadice o 50 %.

Turbína SmartStart™ : automaticky se vypíná, pokud není používána – jestliže nestříkáte, neběží, snižuje hlučnost na pracovišti; to znamená nižší únavu, automatické vypínání snižuje vyvíjené teplo a prodlužuje životnost turbíny.