systemy-pro-lepeni-tmeleni-mazani

Projekty kompletních robotických a manuálních pracovišť pro nanášení tmelů, lepidel, hotmeltů a maziv

Více informací

Zařízení a linky pro nanášení 2K barev, centrální rozvody a robotizované stříkání

Více informací

Zařízení pro nanášení barev, lepidel a PUR - pěn, čerpadla a stříkací pistole a vodorovné dopravní značení.

Více informací

cisteni
Analýza kvality lakování, lepivé utěrky a rohožky, snímací laky a fólie

Více informací

Již 34 let s vámi

V oblasti dodávek technologií pro povrchové úpravy a lepení působíme od roku 1990 a patříme mezi největší specializované firmy v ČR a SR. Naší hlavní aktivitou je projektování a dodávky systémů a zařízení pro čerpání, dávkování, směšování a aplikaci tekutých hmot - barev, lepidel, tmelů, tuků, přísad a nejrůznějších tekutých chemikálií v lakovnách a výrobních procesech v celé ČR. Kromě ČR působíme dodávkami technologických celků i na Slovensku, Ukrajině, Rusku, Maďarsku a Polsku především v automobilovém průmyslu.

Servis

Poskytujeme komplexní záruční i pozáruční opravy s pokrytím po celé České a Slovenské republice. Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis, včetně dodávek originálních náhradních dílů a příslušenství. Standardní náhradní díly jsou drženy na našem skladu a v případě nutnosti jsme schopni provést rychlý servisní zásah na základě časového požadavku zákazníka.

kontakt servis Čechy tel. 602 457 548
kontakt servis Praha tel. 721 624 330
kontakt servis Morava tel. 725 579 981

Naši partneři


Kontakt


Ruprechtická 95
460 01 Liberec 1 - Staré Město

IČ: 00671487
DIČ: CZ00671487

Tel.: +420 480 080 211

E-mail: media@mediacz.cz

Naše projekty

Logo Skoda
Stroje od nás pomáhají zlepšit kvalitu

Výkonná technika pro pokročilé služby

Stroje od nás pomáhají šetřit náklady

Stroje od nás modernizují výrobu

Proč s námi

Více než 30 let zkušeností na trhu, nejširší sortiment lakovací techniky, konstrukční a servisní zázemí

Rychlý servisní zásah dle požadavků klienta

7 poboček po celé ČR

Autorizované zastoupení a certifikové vývojové středisko americké firmy GRACO pro ČR, SR, Maďarsko a Rusko

Profesionální a rychlé servisní služby veškeré stříkací a lakovací techniky renomovaných výrobců

Největší šíť půjčoven se stříkací technikou v ČR (aktuálně na více jak 127 místech)

Semináře, školení a individuální programy pro lakýrníky, technology , údržbu a management strategického plánování a nákupu

Garance nejlepší ceny - Našli jste lepší cenu stejného zboží? Napište nám a zažádejte o lepší cenu

Více informací

Pojištění strojních rizik – Media CZ / Kooperativa - Využijte možnosti mít své výrobní prostředky a zařízení dokonale a výhodně pojištěné

Více informací

Certifikace ISO

 

VÝVOJOVÉ CENTRUM


Jsme hrdí na to, že naší profesionalitu, znalosti, dostatečné konstrukční a projekční zázemí ocenil již v roce 2002 náš největší partner, společnost GRACO. Stali jsme se součástí Graco Design vývojového centra se specializací na dvoukomponentní lakování, tmelení a lepení. Podílíme se na vývoji a předtestování nových systémů. Je to pro Vás další záruka kvality a dobrých výsledků naší společnosti.Více informací

FINANČNÍ SLUŽBY

Pro všechny, kteří potřebují pomoct s profinancováním strojů a kompletních technologií máme připraveno řešení. A to jak krátkodobé, pouze na několik málo měsíců, tak středně a dlouhodobé financování. S několika stabilními, silnými partnery a věškerým fullservisem. Neváhejte a začněte pracovat s novým vybavením dřív, něž jste si uměli představit.

Více informací

PŮJČOVNA

Potřebujete posílit výkon vašeho týmu? Hoří vám termín zakázky? Nebo jste se dostali k typu zakázky, kterou běžně neděláte a vyžaduje technické vybavení, které nevlastníte? Źádný problém. My Vám ho půjčíme, přivezeme a zaškolíme obsluhu. Jak budete vyžadovat. Jsme největší půjčovnou strojů se stříkací technikou v ČR. V tuto chvíli pro Vás máme s našimi partnery připraveno více jak 140 strojů, která jsou Vám plně k dispozici.

AKADEMIE

Chcete vzdělávat sebe nebo své zaměstnance? Řešíte neustálý pohyb zaměstnanců na dělnických i technických pozicích? Potřebujete nové pracovníky zapracovat co nejdříve? Využijte naší nabídky možností komplexního vzdělávání pro pozice lakýrník, údržbář, technolog, vedoucí provozu, střední management nákupu, investic či strategického plánování. Jsou Vám k dispozici standardizované moduly školení, vypisované v řádných termínech nebo individuálně zpracovaný program na míru vašim potřebám a cílům. Kontaktujte nás. Rádi Vás navštívíme a zpracujeme koncept vzdělávání i Vaší společnost.