Pokud je pro Vás to čištění neproveditelné, je čas volit GRACO! Máte-li potřebu profesionálního tlakového stroje, spolehněte se na GRACO! Tlakové čisticí stroje GRACO umožňují snadnou manipulaci díky lehkým rámům z robustního hliníku.

S tlakovými čisticími stroji Hydra-Clean společnosti GRACO můžete rychle, snadno a efektivně vyčistit svá zařízení. Jsou navrženy se vzduchovým motorem NXT a jsou ideální pro sanitární i průmyslové aplikace. Velké využití poskytují při čištění různých zařízení pro zpracování potravin a při čištění v náročných podmínkách.

Ucelená skupina vysokotlakých mycích strojů GRACO G FORCE s nezávislým benzínovým pohonem v několika výkonových variantách a širokou paletou příslušenství. Výkonné stroje 160 – 280 bar jsou určeny pro produktivní předúpravu fasád, střech, protihlukových zdí a podobných povrchů.

Vybrat si jednu z našich tlakových myček je jednoduché, zvolte tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám, a protože se jedná o značku GRACO, jsou naše robustní tlakové čisticí stroje navrženy a vyrobeny z nejlepších součástí. Jsou poháněny spolehlivým motorem Honda® nebo Kohler® a podpořeny nejlepší zárukou v oboru. V závislosti na Vašich potřebách jsou naše profesionální tlaková stříkací zařízení k dispozici buď s přímým nebo řemenovým pohonem.

Zobrazuji všech 22 výsledků